13.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Hosté v derby měli více štěstí a odvezli si tři body

0

První poločas skončil remízou 0 : 0

V tradičním derby hráčů z Nové a Staré role, se hrálo od začátku velmi svižné utkání.Bylo k vidění spoustu soubojů a hezkých akcí.Přesto oba týmy nezapomínaly na kvalitní defenzívu a tak skončil první poločas bez branek.

Ve druhé půli měli hosté více štěstí

V druhé půli se obraz hry mnoho nezměnil, bylo jasné, že jedna chyba rozhodne celé utkání.Domácí měli o trochu více ze hry, ale v 76. minutě hostující Doruda vysunul krásným pasem Lukáše Hájka, ten obešel bezmocného brankáře domácích a hosté vedli.Domácí nesložili zbraně a nadále se snažili o vyrovnání, ale nebylo jim přáno a tak hosté nakonec uhájili vítězství na půdě Staré Role 1 : 0

FK Nová Role
Daniel Hájek: Byl to velmi těžký zápas, máme mnoho zraněných hráčů, domácí byli o trochu víc na balónu, my byli zase o trochu nebezpečnější.