13.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Trstěnice doma porazily Dolní Žandov

0

Po poločase se hrálo bez branek

Domácí hráči chtěli od začátku potvrdit roli domácích, ale byli to zejména hosté, kteří se v prvním poločase tlačili do zakončení.K jejich smůle se však žádná jejich šance neujala a tak byl po poločase stav 0 : 0

Domácí ve druhé půli urvali tři body

Do druhé půle se přeci jen obraz hry trochu změnil.Domácí vyrovnali hru, ale přesto v 52. minutě inkasovali, když Štefan Kundrát využil přetažený centr z pravé strany a hosté vedli.Domácí vzápětí využili nekoncentrovanosti hostujícího celku a během čtyř minut otočili skóre.Nejprve v 69. minutě Jan Šprincl střelou zpoza velkého vápna vyrovnal a v 73. minutě David Kovárník poslal domácí do vedení.Hosté i nadále tlačili soupeře, ale gól se jim vstřelit už nepodařilo.

TJ Rozvoj Trstěnice
Petr Nečas: V prvním poločase byl soupeř aktivnější, ale my jsme nakonec měli větší chuť po vítězství

TJ Sokol Dolní Žandov
Jiří Opava: Mohli jsme přivézt body, remíza by byla zasloužená, ale díky našemu pětiminutovému výpadku jsme prohráli

M. Čeček [-] - D. Kovárník [-] , T. Tonka [-] (56. A. Helembai [-] ) , R. Kojma [-] (53. M. Svoboda [-] ) , M. Havlovic [-] (67. M. Jahoda [-] ) , J. Šprincl [-] , J. Květoň [-] , S. Staněk [-] , J. Burda [-] , P. Nečas [-] , M. Pešek [-]

T. Rada [-] - T. Hemmerka [-] (46. M. Rözsler [-] ) , Š. Kundrát [-] , T. Kuvík [-] (59. Z. Trešl [-] ) , M. Jakubec [-] (65. L. Hladký [-] ) , L. Kuna [-] , R. Csekés [-] , M. Daněk [-] , T. Boháč [-] , M. Daneziev [-] , V. Profant [-]

ŽK: 58. M. Pešek , 61. D. Kovárník , 65. S. Staněk - 78. Š. Kundrát , 80. Z. Trešl .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - ŠTĚŘÍK Filip, GODŽA Ladislav.