12.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

V zápase padlo 9 gólů

11. M. Turták (p.) , 26. M. Turták (p.) , 39. M. Kohuťár , 42. M. Turták (p.) , 53. J. Hančík , 69. P. Májik , 71. M. Pilař - 7. J. Šprincl , 36. P. Nečas (p.)
0

Po prvním poločase byli domácí blíže vítězství

Zápas Aš - Trstenice se hrál od počátku pěkně od podlahy, akce střídala akci a bylo se rozhodně na co koukat.V 7. minutě zahrával hostující Jan Šprincl z úhlu trestný kop a míč krásně zakroutil do brány.V 11. minutě dokázali domácí vyrovnat, když po faulu ve vápně proměnil penaltu Michal Turták.Ve 26. minutě se situace opakovala a Michal Turták byl znovu neomylný.Ve 36. minutě kopali penaltu i hosté a Petr Nečas vyrovnal.Domácí dokázali ale bleskově odpovědět a Michal Kohuťár po centru z levé strany dopravil míč do sítě.Ve 42. minutě zahrávali domácí třetí penaltu a opět Michal Turták nezaváhal.

Gólové hody pokračovaly i po půli

Druhý poločas začal vlastně stejně, jako skončil první.Hned po pár minutách hry si krásně zpracoval míč na vápně domácí Jozef Hančík a přízemní střelou zvýšil na 5 : 2.V 65. minutě šli domácí i hosté do deseti, neboť byli vyloučeni domácí Dominik Kubinec a hostující Ladislav Karlíček.V 69. minutě domácí navýšili skóre, na 6 :2 dorážel do brány, po centru z pravé strany, Peter Májik.Gólovou hojnost završil v 71. minutě dělovkou Martin Pilař a uzavřel tak konečný účet zápasu na 7 : 2 pro domácí.

TJ Jiskra Aš
Pavel Toth: Začátek nám nevyšel, hned jsme prohrávali, ale od vyrovnání jsme byli lepší.

TJ Rozvoj Trstěnice
Petr Nečas: Výsledek asi neodpovídá předvedené hře, my jsme zápas nezvládli takticky a proti dvanácti hráčům hrát nelze.

V. Hrabčák [-] - J. Hančík [-] , M. Turták [-] , M. Pilař [-] , F. Koubek [-] (61. P. Májik [-] ) , P. Smáha [-] (46. M. Střeček [-] ) , P. Maher [-] , J. Zemanovič [-] , D. Kubinec [-] , J. Jarausch [-] , M. Kohuťár [-]

P. Slivoně [-] - M. Havlovic [-] , T. Tonka [-] , R. Kojma [-] , F. Kovárník [-] , J. Šprincl [-] , K. König [-] (46. L. Karlíček [-] ) , M. Štrupl [-] (54. M. Svoboda [-] ) , J. Burda [-] , P. Nečas [-] , M. Pešek [-]

ŽK: 29. P. Smáha , 36. V. Hrabčák , 45. M. Pilař , 56. D. Kubinec , 66. J. Hančík , 67. J. Jarausch , 78. P. Májik - 27. J. Burda , 41. M. Štrupl , 58. L. Karlíček . ČK: 65. D. Kubinec - 65. L. Karlíček .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Peschel Filip - TŮMOVÁ Michaela, LHOTKA Jindřich.