Rotava si poradila s hosty z Chyše

6. M. Vázler , 56. R. Prokop (p.) , 65. M. Vázler , 71. R. Prokop - 76. J. Lábr (p.)
0

O poločase stav 1 : 0

Domácí nastoupili do zápasu ve velkém stylu, už v 6. minutě přilétl na hranici velkého vápna dlouhý centr z půli hřiště a Martin Vázler hlavou nedal golmanovi hostů žádnou šanci.Domácí i nadále tlačili, ale obrana hostů předváděla soustředěný výkon,zbytek pochytal hostující brankář a tak se šlo do kabin za stavu 1 : 0 pro domácí

V druhé půli domácí navýšili skóre

Do druhé půle vlétli opět lépe domácí a v 56. minutě se dočkali po druhé.Z penalty, nařízenou za hraní rukou, se trefil Roman Prokop.V 65. minutě to bylo již 3 : 0, když napodobil svůj první gól Martin Vázler a podobnou hlavičkou překonal brankáře hostů po třetí.V 71. minutě se ještě trefil znovu Roman Prokop a zvýšil na již hrozivých 4 : 0.Hosté alespoň v 76. minutě zkorigovali na konečných 4 : 1, zásluhou Jaroslava Lábra