7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

6. T. Bártek , 26. L. Vladař , 50. L. Beneš , 53. J. Šiman , 79. F. Paum (p.) , 80. J. Šiman , 82. L. Beneš - 86. M. Adam
1

Hutníci přijeli na Baník jen v jedenácti a odvezli si debakl

Sousedi v tabulce, dle hry ani náhodou

Čekal se vyrovnaný souboj ve kterém budou rozhodovat maličkosti, jenže od prvních minut bylo vidět, kdo se na zápas lépe připravil. Domácí šli do vedení již v šesté minutě, Tomáš Bártek si narazil se Šimanem a prostřelil i gólmana 1:0. Baník předváděl sebevědomí výkon a útok střídal útok. Druhý gól domácí přidali po necelé půl hodině hry, tentokrát si Lukáš Vladař narazil s Bártkem a se zakončením neměl problém 2:0.

Střelecká chuť byla nenasytná

Ani v druhém poločase se nedařilo Hutníkům dostat do hry a domácí pokračovali ve skvělém výkonu. V padesáté minutě přidal třetí branku Lukáš Beneš. O tři minuty později zvyšoval již na 4:0 Honza Šiman, ke kterému propadl míč přes obranu a uklízel do prázdné. Jedenáct minut před koncem byl ve vápně faulován Prokop a sudí nařídil penaltu, kterou proměnil Franta Paum. Minutu na to utekl po straně Šiman, který propálil vše, co mu stálo v cesté 6:0. Na 7:0 střelou z dvaceti metrů zvyšoval Lukáš Beneš. Alespoň čestný úspěch hostů zařídil po sólové akci Míra Adam.

TJ Baník Zbůch
Jan Šiman: Jeden z nejlepších výkonů v sezoně a zasloužená výhra.

TJ Heřmanova Huť
Tomáš Konvalinka: Domácí byli jasně lepší a můžeme být rádi, že výsledek nebyl dvouciferný.

Š. Chrien [-] - L. Vladař [-] , L. Beneš [-] , T. Bártek [-] (78. A. Klečka [-] ) , A. Prokop [-] , J. Šiman [-] , J. Hrdlička [-] , P. Malý [-] (46. F. Paum [-] ) , D. Mrázek [-] , M. Netušil [-] , D. Lorenc [-]

M. Sladký [-] - M. Poslední [-] , D. Hauer [-] , P. Haisman [-] , V. Lakó [-] , M. Hakel [-] , R. Čonka [-] , M. Adam [-] , B. Németh [-] , M. Kaprál [-] , M. Urbanczyk [-]

ŽK: 23. M. Netušil - 46. M. Adam .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: BUREŠ Tomáš - STRAKA Radim (N), PÁLEK Michal (N).