24.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Radslavice o chlup

0

V nedělním duelu se proti sobě střetly týmy Němčan a Radslavic. Favoritem tohoto zápasu měli být hosté, protože Němčany se momentálně nacházejí na posledním místě. Také po třech posledních debaklech, které utrpěly 10:0, 9:0, 18:0, nebylo o favoritovy pochyb. Kdo čekal výhru hostí s velkým gólovým rozdílem, ten se mýlil. Začátek zápsu se odehrával v poklidném tempu. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měli domácí dostat opět debakl. Taky, že se tak nestalo. První poločas padly tři góly a hned jeden ze strany Němčan. Do kabin se sice odcházelo za stavu, který byl přínosnější pro Radslavice, ale pro Němčany nebylo určitě vše ztraceno. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu. Na každé straně padlo ještě po jedné brance a bylo vymalováno. Němčany sice opět prohrály, ale nutno podotknout, že si ostudu určitě neodnesly.