24.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Pačlavice opět bodují

0

Hosté přijeli do Pustiměře v roli favorita. Navíc hráli o jistotu postupu do vyšší soutěže. První 30-ti minutovku však domácí pozorně bránili a nepustili svého soupeře do vyložené šance. Až ve 31 minutě nechali projít hostujícího Doležela do své šestnáctky a jeho střela prošla pod rukavicemi domácího brankáře – 0:1.

Druhý poločas byl ve znamení fotbalovějších hostů a bojovného mužstva domácích. Ti si vypracovali obrovskou šanci v 66. minutě, kdy David Kudýn ideálně přihrál mezi beky Bartoňkovi, ale jeho pokus zneškodnil včasným vyběhnutím hostující gólman Klimek. Domácí pak otevřeli hru a to se jim stalo osudným. V samotném závěru si hosté vypracovali několik slibných příležitostí, z nichž dvě dokázali proměnit. Tři kola před koncem soutěže si tedy zajistili postup do I. B třídy.

FK Pustiměř
Jaroslav Kudýn (trenér FK Pustiměř): Zápas s vedoucím mužstvem tabulky Pačlavicemi jsme odehráli s torzem hráčů, kteří nám ještě zbyli. Kluci se hecli a na rozdíl od minulého zápasu jsme dodrželi taktiku. I když hosté měli opticky více ze hry, tak jsme paradoxně měli dvě krásné střely, které hostující brankař vytěsnil. Hosté nám za první poločas předvedli jednu akci, po které se však ujali vedení. To jsou zkušenosti, které nám momentálně chybí.