23.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Němčany dostaly nadílku od Pačlavic

0

Ani v neděli se Němčany nedočkaly žádného bodu. Ovšem nadílka, kterou dostaly od Pačlavic je už velice ostudná. Výsledek 18:0 mluví za vše.

Postavení obou týmů v tabulce a především poslední příděly obdržených branek Němčan byly příslibem snadného a vysokého vítězství. Na případné podcenění upozorňoval domácí v šatně před zápasem trenér i hráči se mezi sebou v tomto směru hecovali.

Od první minuty ale bylo jasné, kdo je favoritem. Byl to jednoznačně festival ofenzivní síly ze strany Pačlavic, ale také tradičně neproměněných šancí. Na straně druhé demonstrace naprosté odevzdanosti. Jak už bylo zmiňováno v posledních zápasech, které Němčany odehrály. Do zápasy vstupují se smířením z prohry. Nebojují, jen si to jsou odehrát. Zpočátku jsme chtěli popisovat jednotlivé akce, ale vzhledem k vysokému skóre to dělat nebude. Zde je přehled:

4´ Akce Pučan – Grepl – Pučan a Doležel do prázdné branky 1:0.

11´ Dostalík – Doležel do prázdné 2:0.

15´ odražený míč po rohu napálil nekompromisně Hádlík – 3:0.

20´ Vlček centr, Pučan hlavou do šibenice na 4:0.

24´ Po vyšachování obrany Jiříček – 5:0.

26´ Kroupa – Grepl a Špatina 6:0.

34´ Míč z rohu propadl a Špatina nekompromisně na 7:0.

45´ Špatina po kolmici 8:0.

47´ Jiříček, Doležel a Grepl 9:0.

51´ Po rohu 100% šance hostů – střela nad.

53´ Doležel – Jiříček 10:0,   56´ Pučan po rohu hlavou 11:0,   57´ Doležel po kolmici 12:0,

70´ Střídající Petroš zkušeně 13:0,   71´ Špatina 14:0,   72´ Doležel 15:0,   75´ Petroš 16:0,

82´ Střídající Novák 17:0.

84´ Kanonádu uzavřel Špatina na 18:0.

Pačlavice si tedy v tomto zápase dobře zatrénovaly. Příští týden zajíždí Pačlavice do Pustiměře. První místo mají již na dosah.

FK Pačlavice-Dětkovice
Martin Grepl (Pačlavice): Osobně sem takový výsledek před zápasem čekal a s klukama jsme se hecovali, že nepřestanem hrát ani při stavu 10:0. Výsledek nakonec skončil 18:0 a ten mluví za vše. Nevím jestli je to opravdu rekord Okresu Vyškov, ale takové výsledky by se ve fotbale stávat neměly.

V. Klimek [-] - D. Vlček [-] , L. Hádlík [-] , P. Dostalík [-] , T. Kroupa [-] - M. Grepl [-] , L. Veselý [-] , M. Špatina [-] , Z. Pučan [-] - J. Jiříček [-] , P. Doležel [-]

Místo: Pačlavice.