9.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2016-2017

Veletov spadl na poslední místo

17. Z. Řehák (p.) - 20. D. Vitáček , 83. J. Sixta
0

Sendražice si odvezly těsné vítězství...

Veletov / Starý Kolín nezvládl domácí zápas proti Sendražicím a spadl na poslední místo tabulky, znamenající sestup do IV. třídy. Samotný Veletov se od postupu do III. třídy v roce 2000, tak blízko čtvrté třídě ještě nedostal. Naopak Starý Kolín byl v této pozici v loňské sezoně a jen tak tak se nakonec ve III. třídě zachránil. Výsledky spojení obou týmů si určitě obě strany představovali trošku jinak ! Po parádním začátku sezony, kdy Veletov předváděl pěkný fotbal a v zápasech buď těsně prohrával nebo zvítězil, přišel po zápase v Jestřábí Lhotě výkonnostní útlum a forma hráčů se vytratila. Osobně jsem očekával, že se hráči proti Sendražicím zase „nakopnou“ a dále budou předvádět hru z úvodu sezony. A zápas nezačal špatně, v sedmnácté minutě proměnil penaltu Zdeněk Řehák a Veletov / Starý Kolín vedl 1 : 0. Ale vedení netrvalo dlouho, ve dvacáté minutě dokázali hosté srovnat na 1 : 1. A zatímco první poločas byl víceméně vyrovnaný, ten druhý patřil převážně Sendražicím. Ty si vytvořili mnohem více gólových příležitostí než domácí Veletov / Starý Kolín, jehož hráči se prezentovali nepřesnými přihrávkami a téměř žádnou vyloženou šancí. A tak hosté sedm minut před koncem rozhodli gólem Josefa Sixty o svém bodovém zisku a o přeskočení Veletova / Starého Kolína v tabulce III. A třídy …

AUTOR: Milan Moravec

TJ Sokol Veletov
L. Sýkora [-] - V. Vedral [-] , T. Vokál [-] , D. Sýkora [-] , V. Dvořák [-] - L. Kofroň [-] , D. Starý [-] , J. Buňata [-] , J. Ryšávka [-] - Z. Řehák [-] , J. Vodička [-] -

TJ Sokol Sendražice
J. Nymš [-] - P. Chadraba [-] (65. J. Kuch [-] ) , K. Wiedermann [-] , R. Labai [-] , M. Franc [-] (46. P. Strejcius [-] ) , D. Šopor [-] (46. M. Kadeřábek [-] ) , P. Sixta [-] (53. V. Baláček [-] ) , M. Němec [-] , J. Svoboda [-] , D. Vitáček [-] , J. Sixta [-]

ŽK: 36. D. Starý , 42. D. Sýkora , 63. V. Dvořák - 37. M. Němec .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: HUMPOLÁK Aleš - MORAVEC Milan (N), DRAHOŇOVSKÝ Jiří (N).