2.kolo, Středočeský | Kladno | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

--

0

Zápas plný otáček ve skóre viděli diváci v Dubí. Po Nachtigalově gólu sice domácí vedli, ale ještě do poločasu se rezerva Slaného dostala do vedení 1:2 po dvou brankách Nykla. Dubští borci však nesložili zbraně a v druhé půli si šli za vítězstvím. Toho se nakonec dočkali, když rozhodující gól vstřelil znovu Nachtigal v 90. minutě.

SK Slovan Dubí
P. Tutka [-] - O. Strachota [-] , O. Stehlík [-] , M. Fiala [-] , D. Konrád [-] (83. J. Kníže [-] ) , J. Nachtigal [-] , P. Větrovec [-] (90. R. Duda [-] ) , R. Bednář [-] , J. Duda [-] , J. Vimr [-] , J. Slezák [-] (49. Š. Blecha [-] )

SK Slaný B
M. Cílek [-] - T. Kostovčík [-] , M. Nykl [-] (49. N. Hrubík [-] ) , J. Peška [-] (71. P. Žďárek [-] ) , M. Pospíšil [-] , D. Procházka [-] (84. M. Dlouhý [-] ) , L. Volf [-] , M. Majtaník [-] (46. A. Beneš [-] ) , T. Zíma [-] , D. Sirůček [-] , O. Kuba [-]

ŽK: 77. P. Větrovec - 36. T. Zíma , 70. M. Pospíšil .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Krejsa Josef - TUTKA Petr (N), KURILLA Jozef (N).