Olbramovice B
Klub: Olbramovice
B-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. APoslední zápasy
-
Kamberk - Olbramovice B Online volný 6:3 (5:1) 22.08. 17:00 -
Olbramovice B - Louňovice Online volný 2:1 (2:0) 30.08. 14:00 -
Jablonná - Olbramovice B Online volný 2:4 (1:1) 05.09. 17:00 -
Budenín - Olbramovice B Online volný 2:1 (2:1) 12.09. 17:00 -
Olbramovice B - Mezno B Online volný 3:2 (3:2) 20.09. 14:00 -
Neveklov B - Olbramovice B Online volný 4:1 (2:0) 27.09. 14:00 -
Olbramovice B - Miličín Online volný 0:2 (0:2) 04.10. 13:00 -
Heřmaničky - Olbramovice B Online volný 3:0 (0:0) 10.10. 16:00 -
Olbramovice B - Jírovice Online volný 2:3 (2:2) 18.10. 14:00 -
Drachkov - Olbramovice B Online volný 9:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
Olbramovice B - Maršovice B Online volný 6:1 (1:0) 01.11. 14:00
-
Online volný 22.08. 17:00 Kamberk
6:3 (5:1)
Olbramovice
B
-
Online volný 30.08. 14:00 Olbramovice B
2:1 (2:0)
Louňovice
-
Online volný 05.09. 17:00 Jablonná
2:4 (1:1)
Olbramovice
B
-
Online volný 12.09. 17:00 Budenín
2:1 (2:1)
Olbramovice
B
-
Online volný 20.09. 14:00 Olbramovice B
3:2 (3:2)
Mezno
B
-
Online volný 27.09. 14:00 Neveklov B
4:1 (2:0)
Olbramovice
B
-
Online volný 04.10. 13:00 Olbramovice B
0:2 (0:2)
Miličín
-
Online volný 10.10. 16:00 Heřmaničky
3:0 (0:0)
Olbramovice
B
-
Online volný 18.10. 14:00 Olbramovice B
2:3 (2:2)
Jírovice
-
Online volný 24.10. 14:30 Drachkov
9:0 (0:0)
Olbramovice
B
-
Online volný 01.11. 14:00 Olbramovice B
6:1 (1:0)
Maršovice
B
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Drachkov | 10 | 37:8 | 22 |
| 2 | Miličín | 10 | 23:17 | 20 |
| 3 | Mezno B | 11 | 30:23 | 19 |
| 4 | Maršovice B | 11 | 40:35 | 18 |
| 5 | Kamberk | 11 | 34:29 | 17 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Ladislav Křemen | 11 |
| 2 | Jakub Kosák | 10 |
| 3 | Jaroslav Hlaváč | 10 |
| 4 | Richard Novák | 8 |
| 5 | Patrik Peršín | 8 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 22 | 44,0% | 0 |
| 2 | petr hruska | 18 | 42,9% | 0 |
| 3 | Venca Likeš | 16 | 38,1% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 14 | 38,9% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 1 | 16,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra hostů Mezno p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra domácích Budenín p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: remíza Jablonná - Kamberk p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra hostů Heřmaničky p. hruska 16:43 30.10.2026 Tip: výhra domácích Neveklov