Struhařov B
Klub: Struhařov
B-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. BPoslední zápasy
-
Teplýšovice C - Struhařov B Online volný 3:1 (0:1) 23.08. 14:00 -
Pyšely B - Struhařov B Online volný 5:3 (2:2) 30.08. 14:00 -
Struhařov B - Václavice Online volný 6:3 (3:1) 06.09. 17:00 -
Postupice B - Struhařov B Online volný 2:4 (1:3) 12.09. 17:00 -
Struhařov B - Pecerady Online volný 4:4 (3:1) 20.09. 16:30 -
Týnec B - Struhařov B Online volný 8:2 (0:0) 27.09. 16:30 -
Struhařov B - Lešany Online volný 5:2 (2:2) 04.10. 16:00 -
Zaječice - Struhařov B Online volný 5:1 (3:1) 11.10. 16:00 -
Struhařov B - Bílkovice B Online volný 3:3 (1:1) 18.10. 15:30 -
Soběhrdy B - Struhařov B Online volný 2:4 (1:1) 25.10. 10:15 -
Struhařov B - Netvořice Online volný 3:4 (1:0) 01.11. 14:00
-
Online volný 23.08. 14:00 Teplýšovice C
3:1 (0:1)
Struhařov
B
-
Online volný 30.08. 14:00 Pyšely B
5:3 (2:2)
Struhařov
B
-
Online volný 06.09. 17:00 Struhařov B
6:3 (3:1)
Václavice
-
Online volný 12.09. 17:00 Postupice B
2:4 (1:3)
Struhařov
B
-
Online volný 20.09. 16:30 Struhařov B
4:4 (3:1)
Pecerady
-
Online volný 27.09. 16:30 Týnec B
8:2 (0:0)
Struhařov
B
-
Online volný 04.10. 16:00 Struhařov B
5:2 (2:2)
Lešany
-
Online volný 11.10. 16:00 Zaječice
5:1 (3:1)
Struhařov
B
-
Online volný 18.10. 15:30 Struhařov B
3:3 (1:1)
Bílkovice
B
-
Online volný 25.10. 10:15 Soběhrdy B
2:4 (1:1)
Struhařov
B
-
Online volný 01.11. 14:00 Struhařov B
3:4 (1:0)
Netvořice
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pecerady | 11 | 43:16 | 31 |
| 2 | FK Týnec B | 11 | 46:17 | 24 |
| 3 | Pyšely B | 11 | 34:24 | 22 |
| 4 | Postupice B | 11 | 40:27 | 19 |
| 5 | Netvořice | 11 | 35:37 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Moulík | 17 |
| 2 | Jakub Šembera | 14 |
| 3 | Matěj Stejskal | 13 |
| 4 | Karel Laurich | 13 |
| 5 | Patrik Rakáš | 10 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 36 | 64,3% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 23 | 54,8% | 0 |
| 3 | petr hruska | 19 | 45,2% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 19 | 45,2% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 4 | 66,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Bílkovice p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Soběhrdy p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Pyšely p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Struhařov p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Zaječice