Bílkovice B
Klub: Bílkovice
B-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. BPoslední zápasy
-
Bílkovice B - Pecerady Online volný 4:5 (2:2) 23.08. 10:15 -
Týnec B - Bílkovice B Online volný 10:0 (2:0) 30.08. 14:00 -
Bílkovice B - Lešany Online volný 3:3 (2:1) 06.09. 10:15 -
Zaječice - Bílkovice B Online volný 10:3 (4:0) 13.09. 17:00 -
Bílkovice B - Pyšely B Online volný 2:0 (0:0) 20.09. 10:15 -
Bílkovice B - Soběhrdy B Online volný 2:1 (2:0) 27.09. 10:15 -
Netvořice - Bílkovice B Online volný 8:2 (4:1) 03.10. 16:00 -
Bílkovice B - Teplýšovice C Online volný 3:0 (1:0) 11.10. 10:15 -
Struhařov B - Bílkovice B Online volný 3:3 (1:1) 18.10. 15:30 -
Bílkovice B - Václavice Online volný 2:7 (1:2) 25.10. 10:15 -
Postupice B - Bílkovice B Online volný 10:0 (5:0) 31.10. 14:00
-
Online volný 23.08. 10:15 Bílkovice B
4:5 (2:2)
Pecerady
-
Online volný 30.08. 14:00 Týnec B
10:0 (2:0)
Bílkovice
B
-
Online volný 06.09. 10:15 Bílkovice B
3:3 (2:1)
Lešany
-
Online volný 13.09. 17:00 Zaječice
10:3 (4:0)
Bílkovice
B
-
Online volný 20.09. 10:15 Bílkovice B
2:0 (0:0)
Pyšely
B
-
Online volný 27.09. 10:15 Bílkovice B
2:1 (2:0)
Soběhrdy
B
-
Online volný 03.10. 16:00 Netvořice
8:2 (4:1)
Bílkovice
B
-
Online volný 11.10. 10:15 Bílkovice B
3:0 (1:0)
Teplýšovice
C
-
Online volný 18.10. 15:30 Struhařov B
3:3 (1:1)
Bílkovice
B
-
Online volný 25.10. 10:15 Bílkovice B
2:7 (1:2)
Václavice
-
Online volný 31.10. 14:00 Postupice B
10:0 (5:0)
Bílkovice
B
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pecerady | 11 | 43:16 | 31 |
| 2 | FK Týnec B | 11 | 46:17 | 24 |
| 3 | Pyšely B | 11 | 34:24 | 22 |
| 4 | Postupice B | 11 | 40:27 | 19 |
| 5 | Netvořice | 11 | 35:37 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Moulík | 17 |
| 2 | Jakub Šembera | 14 |
| 3 | Matěj Stejskal | 13 |
| 4 | Karel Laurich | 13 |
| 5 | Patrik Rakáš | 10 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jiří Klik | 36 | 64,3% | 0 |
| 2 | Venca Likeš | 23 | 54,8% | 0 |
| 3 | petr hruska | 19 | 45,2% | 0 |
| 4 | Radek Hruška | 19 | 45,2% | 0 |
| 5 | Monika Václavíková | 4 | 66,7% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Bílkovice p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Soběhrdy p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Pyšely p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra domácích Struhařov p. hruska 16:42 30.10.2026 Tip: výhra hostů Zaječice