SESTAVA KOLA - 21.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 09.05.2015

0

Jednadvacáté kolo okresního přeboru v Plzni-severu je již minulostí a my pro vás máme opět ideální sestavu kola. Nyní je znovu na vás pomoci nám určit jejího vítěze!

BRANKÁŘ

Jan Körner – Nerozehřátý střídal svého kolegu v šedesáté minutě a povedlo se mu neinkasovat. Navíc dokázal proměnit nařízenou penaltu.

OBRÁNCE

Ladislav Baloun – Obránce Trnové odehrál celé utkání proti Blatnici na postu záložníka. Odvedl bezchybný výkon, navíc dokázal otevřít skóre zápasu a dopomoci tak svému týmu ke třem bodům.

ZÁLOŽNÍCI

Tomáš Bušek – Záložník Dolní Bělé načal a dokončil pětigólový přísun pro druhý tým tabulky z Heřmanovy Hutě.

Lukáš Radič – Třemošenský záložník se trefil v každém poločase proti Manětínu, prosadil se i v minulém kole na hřišti Heřmanovy Hutě.

Václav Švamberg – Hráč Kožlan nejprve vystihl chybnou rozehrávku nečtinského obránce s gólmanem, následně vstřelil i vítěznou branku utkání, když se prosadil povedenou ranou z dobrých dvaceti metrů pod břevno.

Tomáš Petrů – Bezvěrovský útočník splnil na výbornou roli záložníka na hřišti Zbůchu a poslal zápas k penaltám. K bodům přispěl svou trefou i v minulém kole proti Křelovicím.

Alois Mravík – Útočník celku FK TJ Ledce prakticky sám rozhodl utkání v v Křelovicích, navíc z postu záložníka. Nejprve zachoval chladnou hlavu a srovnal z penalty, následně rozhodl sólem od půlky přes tři protihráče a přesně posazeným centrem na hlavu Fiedlera. Navíc se prosadil čtyřikrát v dubnu.

Tomáš Randa – Mladotický záložník sice se svým týmem na body ve Vejprnicích nedosáhl, ale prosadil se pěknou ranou z volného přímého kopu, kterým upravil na 1:1.

ÚTOČNÍCI

Tomáš Karban – Útočník Vejprnic se na veledůležité výhře nad Mladoticemi podílel dvěma góly, když výčet utkání otevřel i uzavřel. Již v šest minutě se prosadil pěknou ranou pod břevno, čtvrtou branku svého týmu trefil na zadní tyči po pěkné centru spoluhráče.

Tomáš Rusňák – Čtyřgólový střelec Třemošné v duelu s Manětínem. Na devítigólovém přísunu lídra poslednímu týmu tabulky se podílel více jak polovinou branek, penaltu pro Körnera totiž také zařídil svým hbitým pohybem v pokutovém území.

Stanislav Schejbal – Útočník Zbůchu otevřel skóre proti Bezvěrovu, když přijal ve vápně centr ze strany, uvolnil se a zamířil přesně k tyči. Navíc se prosadil od začátku dubna v každém utkání alespoň jednou.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.05.2015 12:00 do 12.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)