ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Lukáš Varhaník z Jamné. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
0
Lukáši, byl jste fanoušky fotbalunas.cz zvolen hráčem 3. kola IV. třídy sk. A. Jste už druhým hřáčem kola Vašeho týmu v pořadí. Jak si to vysvětlujete?
Máme nabitý tým, ale Jirka Šoukal by si to zasloužil víc ;-)
Můžete nám popsat jaká je atmosféra u Vás v kabině po pár odehraných kolech? Jaká je vaše parta?
Za "B" tým jsem hrál první zápas asi po roce, ale atmosféra je vždy pohodová. Kluci to berou tak, že si jdou jenom zahrát, výsledek je druhořadý. V "A" týmu je to horší, protože se nám nedaří, hlavně výsledkově...
Máme tu začátek sezóny, jaké jsou ambice Vašeho týmu popřípadě Vás pro tuto sezónu?
"B" tým má ambice, co nejlépe se umístit v tabulce. "A" tým po nepovedeném začátku, zatím jednoznačně záchrana, ale doufám, že klidný střed tabulky. A osobní, pomoci svými výkony k co nejlepšímu umístění.
A teď trošku z jiného soudku, mohl by jste se nám představit, kolik je vám let a co děláte mimo fotbal, jaké máte jiné záliby?
Je mi 28 let, vystudoval jsem tělesnou výchovu, pracuji jako vychovatel v jihlavském Dětském domově se školou, práci mám i o víkendech, takže se mi bohužel kryje s fotbalem. Nyní mě čeká studium speciální pedagogiky, tak na fotbal bude ještě méně času. Mám rád jakýkoliv sport, mimo fotbal hraji ještě hokej, rád lyžuji a cvičím.
Jsou za námi fotbalové prázdniny, jak jste odpočíval o dovolené: zahraničí, sport či prostě jen odpočinek?
Od fotbalu se odpočinout nedá, když mám volný čas, tak je to nejlepší relax, ať už aktivní hraní nebo jen pasivní sledování. Mám rád aktivní dovolené, naštěstí mám i aktivní manželku, oba máme dva měsíce prázdnin, tak je trávíme buď na kolech nebo turistikou.
Zpět k fotbalu. Zkuste zavzpomínat na vaše fotbalové začátky. Kdo vás k fotbalu přivedl, kde jste s ním začínal a kterými týmy jste případně za svoji kariéru prošel?
K fotbalu mě nikdo nevedl, od mala jsem hrál hokej, ale fotbal mě vždy bavil víc. Taťka hrál fotbal, starší brácha taky a s mladším bráchou jsme hráli oboje. Začínal jsem v Nadějově, ale vždy jsem hrál jen jarní část sezony, protože na podzim byl hokej, poté jsem šel do Kozlova, z Kozlova zpět do Nadějova, v dorostu jsem hrál v Polné a z Polné domů, do Jamného. Z Jamného jsem si ještě odskočil do Sapeli Janovice a teď už jenom Jamné :-)
Jaká je Vaše fotbalová pozice v týmu?
Nejčastěji hraji útočníka, občas ve středu zálohy. Jednu sezonu jsem odehrál i na postu stopera.
Kterého klubu u nás nebo v zahraničí jste největším fanouškem? Popřípadě jaká fotbalová soutěž je Vám nejbližší?
Když jsem byl malý, dostal jsem dres Interu Milán, takže jednoznačně Inter, u nás jasná Spartička :-) Hodně sleduji Serii A, ale Premier League se mi líbí víc. No a Champions League, to je jasné :-)
Máte nějaký fotbalový vzor?
Jak jsem psal výše, dostal jsem dres Interu a na zádech byl Ronaldo, takže on a legenda Interu Javier Zanetti.
Vyhrát hráče kola se nepovede každému, budete muset přispět do týmové kasy nějaké dotace nebo si hráči vyžádají spíše nějaký aperitiv?
:-) Jo tak to nevím, ale basa piva se v kabině určitě vypije. :-)
Jsme na konci rozhovoru. Sledujete náš webový portál fotbalunas.cz? Jak jej hodnotíte?
Vím, že se o něm kluci v kabině hodně baví, já už jsem to samozřejmě také zaregistroval. Moc Vám fandím. Myslím, že je to super nápad, a je jedině dobře, že Váš portál je. Mějte se krásně a fotbalu ZDAR :-)
Děkuji moc za rozhovor a přeji hodně budoucích úspěchů, jak ve fotbale, tak v osobním životě.

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Telč B 5 31:6 13
2 1. FC Batelov B 6 26:9 13
3 TJ Sokol Bedřichov C 6 23:8 13
4 TJ Růžená 6 12:6 12
5 TJ Hodice 6 13:19 10
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Roman Hejda 13
2 Jan Hradecký 5
3 Ladislav Švejda 5
4 Michal Sova 5
5 Tomáš Šalanda 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Karel Máca 15 75% 1
2 Petr Kříž 13 65% 1
3 Tomáš Bílý 9 60% 0
4 Venca Likeš 6 60% 0
5 jan bulant 3 100% 0
Zobrazit celou tabulku