Jsem prostě Samec, to snad mluví za vše, říká hráč kola Václav Samec

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den gratuluji k vítězství hráče kola, jak jste vnímal zápas se Slavonicemi?
Děkuji, před tímto zápasem jsme očekávali jasné 3 body. Jelikož se našim útočníkům v posledních zápasech střelecky nedařilo, musel jsem to jako správný kapitán vzít na sebe a v 5. minutě dát první gól a ukázat našim útočníkům jak se zakončuje. Tento inkasovaný gól ovšem nakopl soupeře, který nás v dalších minutách přehrával. V 70. minutě přišlo na řadu střídání a na hřiště přišel nabuzený kousavý Robin Banašík, který za 5 minut upravil skóre zápasu na 2:0 a bylo rozhodnuto.
V posledních letech nastupujete ve středu zálohy, hrál jste dříve i na jiných pozicích?
Od mala jsem začínal na pozici stopera, v dorostu jsem přestoupil na post středního záložníka, kde hraji doteď.
Představte se fanouškům, řekněte svoje největší přednosti?
Jsem prostě Samec, to snad mluví za vše.
Vy osobně jste v této sezoně vstřelil čtyři branky. Jak jste se svými výkony spokojený?
V této části sezóny moc spokojený nejsem, doufám, že se to na jaře zlepší.
Jaké jsou vaše cíle pro jarní část sezóny?
Na to, že jsme nováčkem soutěže, a skočili jsme po podzimu na 5. místě, si myslím, a doufám, že na konci sezóny skončíme mezi nejlepšími prvními třemi týmy.
Podporuje Vás vaše rodina ve fotbale?
Ano, a hlavně má přítelkyně, která tráví čas raději v práci, než aby se musela koukat na to, jak 90. minut honím . . . míč po hřišti.
Když se podíváte na tabulku, vidíte tam zatím nějaké výsledkové překvapení?
Ne.
Jak budete trávit zimní přestávku?
Určitě s hráči během zimní přestávky budeme pravidelně doplňovat tekutiny, zahrajeme si fotbálek v hale a od nového roku začneme pracovat na fyzičce.
Chtěl by jste něco vzkázat svým fanouškům?
Chtěl bych jim poděkovat za pravidelnou podporu na domácích zápasech, budeme se na ně těšit i na jaře.