Moje fotbalové cíle skončily v 26 letech, když jsem začal mít problémy s nadváhou, říká hráč kola Lukáš Lenk

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den, gratuluji k vítězství hráče kola, jaký byl zápas s Dobrou Vodou z vašeho pohledu?
Dobrý den a děkuji. Zápas se pro nás vyvíjel dobře, když jsme ve 43 minutě vedli 2:0, ale naší nezodpovědností jsme dovolili snížit soupeři do poločasu na 2:1. Druhý poločas jsme dostali rychlý gól, který nás nakopl a zápas jsme vyhráli 4:2.
Popište nám dvě branky které se Vám podařilo dát?
První branku jsem trefil z trestného kopu na vzdálenější tyč, kde sice byl gólman, ale byla to asi "perda", která mu propadla až do sítě. Druhý gól jsme šli tři na nikoho(divím se, že z toho nebyl brejk na nás),kdy Jíran mi dal balón za obranu a já tváří v tvář gólmanovi ho trefil do nohou, pak přiběhl Hanzi opět do nohou a pak jsem to konečně trefil se štěstím do šibenice(fakt jsem mířil).
Kdo je v kabině největší vtipálek, manekýn a kdo chodí pozdě?
My jsme veselá parta, takže každý má to svoje. Manekýn? Káča a Boža. Pozdě chodí Petr Fiala, který už nechodí vůbec a tímto mu chci vzkázat " brácha začni trénovat, ještě tě budeme potřebovat".
Kde jste začínal s fotbalem, prošel jste více kluby nebo jste věrný Olešnici?
Začínal jsem v T.Svinech - Olešnice - SKP - Olešnice - TS -Olešnice a ještě se uvidí.
Co byste označil za vaší největší přednost?
Umím dobře nasrat kluky v šatně i s trenérem.
Jaké jsou Vaše fotbalové cíle ?
Moje fotbalové cíle skončily v 26 letech, když jsem začal mít problémy s nadváhou (smích)
Máte nějaký rituál před zápasem?
Teď už ani ne, jen se v klidu připravit.
Máte pravidelnou docházku na trénincích nebo si dokonce ještě přidáváte zátěž individuálně?
Docházku mám hodně špatnou, přidávám si pouze na oběd a večeři a tímto se chci omluvit týmu, že jsem pouze na zápasy.
K dalšímu zápasu jedete do Suchodola, jaký zápas očekáváte?
Bude to boj o každý metr a balón, pokud se na to nevy*erem.