Doubrava Miloslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lovčice - Skřivany B 9:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Kratonohy - Dobřenice 5:2 (3:1) 16.03. 10:00 -
Malšovice - Prasek 7:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Nový HK B - Lhota 2:3 (2:2) 05.11. 14:00 -
Lokomotiva B - Hořiněves 3:4 (2:3) 28.10. 14:30 -
Malšova Lhota B - Libčany B 3:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Dobřenice - Nové Město 4:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Lokomotiva B - Kunčice B 3:2 (1:0) 15.10. 16:00 -
Vysoká B - Nechanice 3:5 (1:3) 14.10. 16:00 -
Boharyně - Nepolisy B 8:1 (3:1) 07.10. 16:00 -
Lokomotiva B - Probluz 3:3 (2:2) 01.10. 16:00 -
Nové Město - Nepolisy B 2:3 (1:2) 30.09. 16:00 -
Slavia HK C - Jeníkovice 13:0 (7:0) 30.09. 10:15 -
Stěžery B - Dohalice B 4:2 (1:1) 24.09. 16:30 -
Olympia HK - Skřivany B 5:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Malšovice - Libřice 4:1 (3:0) 16.09. 16:30 -
Kratonohy - Myštěves 3:0 (1:0) 09.09. 16:30 -
Libčany B - Slavia HK C 0:5 (0:2) 02.09. 17:00 -
Lokomotiva B - Stěžery B 1:8 (0:5) 27.08. 17:00 -
Roudnice B - Lovčice 5:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Malšova Lhota B - Lokomotiva B 1:3 (0:1) 20.08. 17:00 -
Nový HK B - Skřivany B 8:1 (4:1) 19.08. 17:00 -
Malšova Lhota B - Jeníkovice 10:1 (5:0) 11.06. 17:00 -
Kunčice B - Lužec 1:1 (0:1) 28.05. 17:00 -
Dohalice - Červeněves 6:0 (3:0) 27.05. 17:00 -
Starý Bydžov - Kunčice B 6:0 (4:0) 20.05. 17:00 -
Vysoká B - Dohalice 1:3 (0:2) 13.05. 17:00 -
Stěžery B - Hořiněves 4:2 (0:0) 06.05. 17:00 -
Neděliště - Probluz 3:3 (1:1) 29.04. 17:00 -
Malšova Lhota B - Cerekvice 4:1 (3:0) 23.04. 17:00 -
Kratonohy - Skřivany B 1:5 (0:3) 22.04. 14:00 -
Nový HK B - Lovčice 3:1 (2:0) 09.04. 14:00 -
Lokomotiva B - Cerekvice 5:1 (3:0) 08.04. 14:30 -
Libčany B - Hořiněves 6:0 (4:0) 01.04. 16:30 -
Lhota - Nechanice 0:2 (0:0) 12.11. 13:30 -
Lovčice - Chlumec C 2:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Lhota B - Dobřenice 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Starý Bydžov - Myštěves 1:5 (0:2) 29.10. 14:30 -
Chlumec C - Nový HK B 6:0 (2:0) 29.10. 10:15 -
Malšova Lhota B - Stěžery B 3:5 (0:4) 23.10. 15:00 -
Vysoká B - Libřice 2:7 (0:5) 22.10. 15:00 -
Myštěves - Syrovátka 4:2 (1:1) 15.10. 15:30 -
Nový HK B - Smiřice 3:2 (2:2) 09.10. 15:30 -
Vysoká B - Chlumec C 1:5 (0:1) 08.10. 15:30 -
Malšova Lhota B - Lokomotiva B 4:1 (2:0) 02.10. 16:00 -
Jeníkovice - Hořiněves 5:4 (3:2) 01.10. 16:00 -
Olympia HK - Libčany B 7:0 (2:0) 01.10. 13:00 -
Lokomotiva B - Olympia HK 0:2 (0:1) 25.09. 16:30 -
Dobřenice - Malšova Lhota B 8:2 (3:0) 24.09. 16:30 -
Prasek - Lhota 0:0 (0:0) 17.09. 16:30