JEDLIČKA Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Veřechov - Ježovy 6:4 (4:0) 24.03. 15:00 -
Měcholupy B - Bolešiny B 5:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Budětice - Svéradice B 1:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Hartmanice - Janovice B 2:2 (0:2) 21.10. 12:30 -
Veřechov - Hartmanice 6:2 (3:2) 15.10. 15:00 -
Ježovy - Bolešiny B 2:3 (1:0) 08.10. 16:00 -
Zavlekov - Žihobce 7:0 (5:0) 01.10. 15:00 -
Svéradice B - Mochtín B 1:1 (1:0) 30.09. 13:00 -
Spůle - Švihov 0:5 (0:1) 24.09. 16:00 -
Milčice - Bolešiny B 2:1 (0:0) 17.09. 10:15 -
Budětice - Železná Ruda 1:1 (0:1) 16.09. 16:00 -
Běšiny - Křenice 7:1 (3:1) 10.09. 16:00 -
Veřechov - Hrádek B 1:4 (0:3) 03.09. 15:00 -
Bolešiny B - Veřechov 5:2 (1:1) 27.08. 16:00 -
Kvasetice - Zavlekov 3:1 (1:0) 26.08. 14:00 -
Janovice B - Svéradice B 6:0 (3:0) 20.08. 17:00 -
Budětice - Hrádek B 2:2 (0:0) 10.06. 16:00 -
Bolešiny B - Velké Hydčice 4:1 (1:1) 07.05. 15:00 -
Svéradice B - Žihobce 4:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Hartmanice - Měčín 1:4 (0:3) 29.04. 14:00 -
Běšiny - Železná Ruda 4:8 (2:5) 23.04. 16:00 -
Měčín - Mochtín B 6:0 (5:0) 09.04. 15:00 -
Hrádek B - Měčín 1:1 (0:0) 19.03. 15:00 -
Svéradice B - Hartmanice 4:1 (3:1) 18.03. 15:00 -
Kolinec - Měčín 4:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
Vrhaveč B - Strážov 2:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Velhartice - Hradešice B 0:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Neznašovy - Dešenice 3:8 (1:5) 16.10. 15:30 -
Měcholupy B - Kolinec 4:1 (0:1) 09.10. 16:00 -
Hrádek B - Bolešiny B 7:0 (3:0) 02.10. 16:00 -
Bolešiny B - Žihobce 11:3 (5:0) 25.09. 16:30 -
Kvasetice - Myslív 2:2 (1:1) 24.09. 13:30 -
Janovice B - Žihobce 2:0 (0:0) 04.09. 17:00 -
Hartmanice - Železná Ruda 1:3 (0:3) 04.09. 14:00 -
Hrádek B - Běšiny 3:1 (2:1) 28.08. 17:00 -
Nalžovské Hory - Sušice C 1:3 (0:1) 27.08. 16:30 -
Měčín - Hrádek B 5:0 (5:0) 21.08. 15:00 -
Hory Matky Boží - Žichovice B 3:3 (0:2) 20.08. 14:00 -
Mochtín B - Železná Ruda 7:4 (4:2) 14.08. 17:00 -
Svéradice B - Měcholupy B 0:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Žihobce - Budětice 1:2 (0:0) 06.08. 17:00 -
Janovice B - Hrádek B 1:5 (0:3) 12.06. 17:00 -
Velké Hydčice - Železná Ruda 3:2p. (2:0) 11.06. 17:00 -
Železná Ruda - Velhartice 3:2 (3:1) 21.05. 17:00 -
Veřechov - Bolešiny B 4:1 (2:1) 15.05. 15:00 -
Hrádek B - Hartmanice 1:2p. (1:0) 14.05. 14:00 -
Bolešiny B - Hrádek B 3:2 (2:0) 08.05. 17:00 -
Janovice B - Velké Hydčice 1:2p. (0:0) 01.05. 17:00 -
Velhartice - Kolinec 2:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Velké Hydčice - Hrádek B 2:3 (0:2) 09.04. 16:30