KRYBUS Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Brumovice - Hustopeče B 4:2 (2:1) 05.05. 17:00 -
Vranovice - Boleradice 0:3 (0:2) 04.05. 17:00 -
Křepice - Hlohovec 9:1 (2:1) 28.04. 14:30 -
Milovice - Kostice B 4:1 (0:0) 21.04. 16:30 -
Přibice B - Hustopeče B 3:1 (1:1) 07.04. 10:00 -
Charvátská - V. Pavlovice B 1:2 (1:1) 06.04. 16:30 -
Pavlov - Kostice B 3:3 (0:1) 31.03. 15:30 -
Zaječí - Týnec 3:0 (2:0) 30.03. 15:30 -
V. Bílovice B - Pohořelice B 3:1 (3:1) 04.11. 11:30 -
Brumovice - Diváky 4:1 (2:0) 22.10. 15:00 -
Pouzdřany B - V.Němčice B 1:2 (1:0) 08.10. 15:30 -
Velký Dvůr - Přibice B 1:2 (0:2) 08.10. 10:30 -
Strachotín - Lanžhot B 1:0 (1:0) 24.09. 16:00 -
Novosedly B - Valtice B zrušen -
V.Němčice B - Uherčice 0:3 (0:2) 03.09. 10:30 -
Diváky - Velký Dvůr 1:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Kobylí - V. Pavlovice C 0:3 (0:2) 27.08. 10:00 -
Popice - D.Dunajovice 2:4 (0:2) 20.08. 17:00 -
Křepice - Přibice 2:2 (2:0) 19.08. 10:00 -
Lanžhot B - Bavory 2:4 (0:3) 13.08. 10:00 -
Bořetice - Nosislav 1:7 (1:4) 10.06. 11:00 -
Strachotín - Drnholec 0:4 (0:1) 04.06. 17:00 -
V. Pavlovice B - Pohořelice B 5:0 (2:0) 03.06. 10:30 -
Diváky - Kobylí 2:5 (1:4) 28.05. 17:00 -
Křepice - Boleradice 3:0 (1:0) 27.05. 14:00 -
Kobylí - Klentnice 0:5 (0:3) 21.05. 15:00 -
Velký Dvůr - Pohořelice B 0:3 (0:1) 21.05. 10:30 -
Perná - Strachotín 0:7 (0:4) 14.05. 17:00 -
Brumovice - Diváky 3:4 (1:3) 07.05. 17:00 -
Perná - Přibice B 0:2 (0:1) 30.04. 16:30 -
Pohořelice B - Drnholec 0:2 (0:1) 30.04. 10:00 -
Popice - Hustopeče B 2:0 (1:0) 23.04. 16:30 -
Šitbořice - Diváky 7:0 (3:0) 07.04. 16:00 -
Hustopeče B - Šitbořice 0:1 (0:0) 02.04. 16:00 -
Velký Dvůr - Pavlov 5:2 (4:0) 02.04. 10:30 -
Diváky - Hustopeče B 0:3 (0:2) 26.03. 15:00 -
Brumovice - Uherčice 10:1 (7:0) 29.10. 14:00 -
Kobylí - Pouzdřany 7:1 (6:1) 02.10. 15:30 -
Hlohovec B - Valtice B zrušen -
V. Pavlovice B - Brumovice 1:2 (0:0) 27.08. 16:30 -
Šitbořice - Hustopeče B 8:3 (5:0) 21.08. 16:00 -
Kostice B - D.Dunajovice 2:0 (0:0) 29.05. 14:45 -
Ivaň B - Starovice 2:4 (1:0) 22.05. 14:45 -
Hustopeče B - Uherčice 2:2 (1:0) 15.05. 17:00 -
Zaječí B - V.Němčice B 1:3 (0:2) 05.09. 16:30 -
Diváky - Ivaň B 0:0 (0:0) 27.09. 15:30 -
V. Hostěrádky - Přibice B 3:1 (3:1) 01.09. 16:30 -
V. Pavlovice C - V.Němčice B 3:0 (0:0) 02.06. 16:30 -
V. Hostěrádky - Pohořelice B 3:1 (2:1) 12.05. 17:00