CHMELAŘ Daniel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tichonice - Trh.Štěpánov 2:6 (0:1) 20.04. 17:00 -
Chotýšany - Libež 1:1 (0:1) 30.03. 16:30 -
Jankov - Týnec 1:10 (0:4) 12.11. 14:00 -
Čechtice - Tichonice 5:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Úročnice - Ostředek 4:4 (2:4) 04.11. 14:00 -
Neveklov B - Netvořice 3:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Čerčany - Týnec B 2:1 (2:1) 28.10. 14:30 -
Týnec B - Václavice 7:1 (3:0) 22.10. 15:30 -
Ratměřice - Kralovice 1:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Divišov B - Ratměřice 2:3 (0:2) 15.10. 15:00 -
Trh.Štěpánov B - Kamberk 5:2 (3:1) 14.10. 15:30 -
Trh.Štěpánov - Načeradec 7:1 (2:0) 14.10. 13:00 -
Zaječice - Ostředek 2:7 (0:2) 08.10. 16:00 -
Načeradec - Postupice 0:3 (0:3) 07.10. 16:00 -
Lešany - Teplýšovice B 2:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Načeradec - Miřetice B 2:4 (1:2) 17.09. 15:00 -
Úročnice - Jírovice 6:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Týnec B - Teplýšovice B 2:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Kralovice B - Čechtice B 3:3 (0:3) 09.09. 17:00 -
Mezno - Struhařov 2:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Čechtice B - Velíš 1:4 (1:4) 02.09. 17:00 -
Miřetice B - Libež 4:2 (2:0) 27.08. 16:00 -
Olbramovice B - Struhařov B 1:2 (1:2) 26.08. 17:00 -
Jankov - Přestavlky 3:0 (0:0) 18.06. 17:00 -
Čerčany - Pyšely 1:1 (1:1) 11.06. 13:00 -
Ostředek - Bílkovice 4:4 (3:1) 10.06. 17:00 -
Bystřice - Václavice 6:1 (3:1) 03.06. 17:00 -
Čechtice - Chotýšany 4:1 (1:1) 21.05. 17:00 -
Bílkovice - Miřetice B 8:1 (5:1) 20.05. 17:00 -
Trh.Štěpánov - Divišov B 3:1 (1:1) 06.05. 14:30 -
Olbramovice B - Budenín 0:2 (0:1) 30.04. 15:00 -
Úročnice - Čerčany 5:0 (4:0) 29.04. 17:00 -
Mezno - Kralovice 3:0 (1:0) 27.04. 17:30 -
Krhanice - Úročnice 5:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Mezno B - Louňovice 2:2 (1:1) 08.04. 16:30 -
Miličín - Soběhrdy 1:2 (0:1) 07.04. 17:00 -
Bystřice - Úročnice 1:4 (0:2) 25.03. 15:00 -
Struhařov - Kralovice 3:0 (0:0) 13.11. 14:00 -
Zdislavice - Miřetice B 0:7 (0:2) 30.10. 14:30 -
Soběhrdy - Čerčany 4:5 (2:3) 23.10. 15:30 -
Kondrac B - Tichonice 2:4 (1:2) 16.10. 15:30 -
Divišov B - Trh.Štěpánov 0:7 (0:2) 09.10. 15:00 -
Trh.Štěpánov C - Načeradec 0:1 (0:1) 08.10. 16:00 -
Nesperská Lhota - Heřmaničky 2:6 (1:5) 01.10. 16:00 -
Pyšely - Lešany 2:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Votice B - Drachkov 3:1 (0:0) 11.09. 17:00 -
Drachkov - Budenín 2:1 (0:0) 03.09. 17:00 -
Mezno - Nespeky B 0:1 (0:0) 31.08. 18:00 -
Čechtice B - Křivsoudov B 1:5 (1:4) 28.08. 14:00 -
Lešany - Miličín 3:3 (1:2) 27.08. 17:00