LUDVÍK Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mramotice - Hevlín 1:4 (1:1) 14.04. 15:30 -
Suchohrdly - Práče 1:2 (1:1) 07.04. 16:30 -
Hostěradice - Jamolice 2:3 (2:1) 31.03. 15:00 -
Bohutice - Rybníky 3:1 (1:0) 30.03. 15:00 -
Prosiměřice - M. Krumlov B 0:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Vranov - Křepice 0:4 (0:2) 29.10. 14:00 -
Dobšice B - M. Krumlov B 4:1 (2:0) 29.10. 10:15 -
Chvalovice - Micmanice 3:2 (2:1) 28.10. 14:00 -
Tasovice B - Vrbovec 4:2 (2:2) 22.10. 15:00 -
Olbramkostel - Blížkovice B 5:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Šanov - Hrádek 2:3 (2:2) 14.10. 15:00 -
Božice - H. Kounice 4:1 (1:1) 08.10. 14:00 -
Hrabětice - Jiřice 0:10 (0:4) 01.10. 15:30 -
FK Znojmo B - Jaroslavice 4:3 (2:0) 01.10. 10:15 -
M. Krumlov B - Únanov 2:2 (0:2) 24.09. 16:00 -
Olbramkostel - Hl. Mašůvky 0:6 (0:3) 23.09. 16:00 -
Jaroslavice B - Čejkovice 0:3 (0:2) 17.09. 16:00 -
Tasovice B - Blížkovice 2:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
Prosiměřice B - Chvalovice 1:3 (0:0) 09.09. 16:30 -
Práče - Suchohrdly 6:0 (3:0) 03.09. 16:30 -
Olbramovice - Suchohrdly 7:0 (4:0) 27.08. 17:00 -
Dyje B - Únanov B 3:9 (1:3) 26.08. 17:00 -
Božice - Tasovice B 5:2 (2:1) 20.08. 15:30 -
Vedrovice - Rakšice 1:7 (1:2) 10.06. 15:00 -
Slup - Bantice 6:2 (2:1) 04.06. 17:00 -
Olbramovice B - Skalice 2:1 (1:0) 04.06. 10:15 -
Vlasatice - Jezeřany 0:0 (0:0) 03.06. 16:30 -
Suchohrdly - Hrušovany 4:2 (1:1) 02.06. 17:30 -
Grešlové Mýto - Blížkovice B 0:1 (0:1) 27.05. 17:00 -
Hevlín - Chvalovice 3:0 kont. (3:1) 13.05. 15:30 -
Bantice - Čejkovice 1:5 (1:3) 07.05. 17:00 -
Jaroslavice B - Slup 3:4 (1:2) 30.04. 16:30 -
Hrabětice - Hostěradice B 4:2 (0:0) 23.04. 16:30 -
Rakšice B - Skalice 1:2 (0:0) 23.04. 10:15 -
Višňové B - M. Krumlov C 3:0 (2:0) 09.04. 16:00 -
Dyje B - Olbramkostel 3:3 (2:1) 02.04. 16:00 -
Bohutice - H. Kounice B 2:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Troskotovice - Višňové B 0:2 (0:0) 19.03. 15:00 -
M. Krumlov C - Jezeřany 2:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Chvalovice - Dyje 3:1 (2:0) 29.10. 14:00 -
Litobratřice - Troskotovice 1:2 (0:0) 23.10. 15:00 -
Mramotice - Šatov B 13:0 (4:0) 22.10. 15:00 -
Valtrovice - Hevlín 2:8 (1:5) 16.10. 15:00 -
Rakšice B - Olbramovice B 7:1 (3:1) 16.10. 10:15 -
Bohutice - Rakšice B 4:2 (3:1) 09.10. 15:30 -
Litobratřice - Olbramovice 0:2 (0:0) 08.10. 15:30 -
Vlasatice - Rakšice 0:4 (0:0) 02.10. 15:30 -
Vedrovice - Troskotovice 1:1 (1:1) 25.09. 16:00 -
Vlasatice - M. Krumlov C 1:1 (1:1) 18.09. 16:00 -
Tasovice B - Chvalovice 2:3 (1:1) 11.09. 16:30