HERINK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chotěboř C - Tis B 1:2 (1:0) 21.04. 16:00 -
Lučice B - Hněvkovice 3:1 (1:1) 14.04. 16:00 -
Leština B - Dol. Město B 6:1 (2:1) 13.04. 16:00 -
Keřkov B - Libice 3:0 (1:0) 07.04. 15:30 -
Úsobí - Č. Bělá 1:2 (1:2) 06.04. 15:30 -
Maleč - Hněvkovice 1:3 (0:2) 30.03. 15:30 -
Lípa B - Tis B 3:7 (2:3) 24.03. 15:00 -
H. Borová B - Lípa B 3:1 (0:0) 04.11. 10:00 -
Ždírec C - Štoky B 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
G. Jeníkov - Kouty 2:3 (2:2) 28.10. 14:30 -
Herálec B - Šlapanov B 3:2 (0:2) 22.10. 14:30 -
Kouty - Leština B 7:0 (5:0) 22.10. 10:00 -
Věžnice B - Libice 3:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Víska - Lipnice 4:5 (3:3) 08.10. 15:00 -
Habry B - Světlá C 5:1 (2:0) 08.10. 10:00 -
Č. Bělá - Libice 4:2 (3:2) 01.10. 15:00 -
Maleč - Štoky B 3:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Ždírec C - Maleč 0:4 (0:1) 24.09. 15:30 -
Libice - Vepřová 0:2 (0:0) 23.09. 15:30 -
Leština B - G. Jeníkov 7:4 (4:1) 16.09. 15:30 -
Rozsochatec B - Kouty 2:6 (1:2) 10.09. 16:00 -
Mírovka B - Věžnice B 5:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Lipnice - Lípa B 3:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Lípa B - Dol. Město 6:1 (3:0) 26.08. 16:30 -
H. Borová B - Ždírec C 1:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Štoky B - Chotěboř C 5:9 (2:4) 13.08. 15:00 -
Rozsochatec B - Maleč 3:1 (2:0) 10.06. 16:30 -
Šlapanov - H. Borová B 2:6 (2:4) 10.06. 14:00 -
Štoky B - Mírovka B 5:0 (2:0) 04.06. 15:00 -
G. Jeníkov - Ves. Žďár 2:4 (1:3) 03.06. 16:30 -
Ves. Žďár - Světlá C 0:0 (0:0) 28.05. 16:30 -
Šlapanov - Sobíňov 3:1 (2:0) 27.05. 16:30 -
G. Jeníkov - Kam. Lhota 10:1 (6:1) 21.05. 16:30 -
Světlá C - Kožlí B 7:0 (3:0) 21.05. 10:00 -
H. Borová B - Maleč 3:2 (2:0) 20.05. 16:30 -
Rozsochatec B - Sobíňov 2:2 (2:1) 14.05. 16:30 -
Mírovka B - Víska 3:2 (1:1) 13.05. 16:30 -
Úsobí - Libice 1:6 (1:2) 08.05. 13:00 -
Lučice B - Kožlí B 3:0 (3:0) 06.05. 16:30 -
Maleč - Habry B 2:0 (1:0) 29.04. 16:00 -
Ždírec C - Tis B 2:2 (1:0) 23.04. 16:00 -
Habry B - Tis B 1:6 (1:3) 25.03. 10:00 -
H. Borová B - Lípa B 1:0 (0:0) 05.11. 10:00 -
Světlá C - Lučice B 5:4 (0:1) 30.10. 10:00 -
Ždírec C - Lípa B 3:0 (3:0) 29.10. 14:30 -
G. Jeníkov - Kožlí B 5:1 (1:1) 28.10. 15:00 -
Kožlí B - Kouty 1:5 (1:2) 23.10. 14:30 -
St. Ransko - Keřkov 4:3 (2:2) 22.10. 14:30 -
Hněvkovice - Tis B 2:1 (1:1) 16.10. 15:00 -
Libice - Mírovka B 0:1 (0:1) 15.10. 15:00