KODÝTEK Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mirošov - Cheznovice 2:2 (0:1) 20.04. 17:00 -
Těškov - Dobřív 1:7 (1:2) 06.04. 16:30 -
Skomelno - Mirošov 1:6 (0:2) 28.10. 14:30 -
Radnice B - Skomelno 3:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Hrádek - Mirošov 1:0 (0:0) 14.10. 15:30 -
Volduchy B - Březina 4:3 (2:2) 08.10. 16:00 -
Radnice B - Příkosice 4:2 (4:1) 07.10. 16:00 -
Březina - Mirošov B 5:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Těškov - Skomelno 1:3 (0:1) 30.09. 16:00 -
Skomelno - Holoubkov 1:2 (0:2) 23.09. 16:30 -
Němčovice - Lhota pod R. 4:0 (2:0) 23.09. 13:30 -
Těškov - Hrádek 2:6 (2:3) 16.09. 16:30 -
Radnice B - Těškov 4:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Cheznovice - Mirošov 3:3 (0:2) 02.09. 17:00 -
Skomelno - Cheznovice 1:1 (0:0) 26.08. 17:00 -
Lhota pod R. - Březina 0:7 (0:4) 19.08. 14:00 -
Mirošov - Březina 3:0 (1:0) 10.06. 16:30 -
Volduchy B - Zbiroh B 5:1 (4:0) 04.06. 14:00 -
Březina - Kakejcov 2:1 (1:1) 03.06. 17:30 -
Mirošov B - Němčovice 5:0 (1:0) 28.05. 14:00 -
Březina - Těškov 5:3 (3:1) 27.05. 17:30 -
Němčovice - Volduchy B 8:3 (3:2) 20.05. 14:00 -
Volduchy B - Příkosice B 5:3 (4:2) 14.05. 14:00 -
Březina - Holoubkov 3:2 (2:2) 13.05. 14:00 -
Němčovice - Líšná 3:2 (2:1) 10.05. 18:00 -
Skomelno - Raková B 1:3 (1:1) 06.05. 17:30 -
Březina - Hrádek 0:3 (0:1) 03.05. 18:00 -
Březina - Cheznovice 0:3 (0:2) 29.04. 17:00 -
Břasy B - Mirošov B 4:2 (3:0) 23.04. 14:00 -
Lhota pod R. - Němčovice 2:5 (1:2) 22.04. 14:00 -
Skomelno - Dobřív 1:5 (1:1) 08.04. 16:30 -
Volduchy B - Mirošov B 2:0 (1:0) 16.10. 15:30 -
Skomelno - Kakejcov 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Březina - Dobřív 1:3 (0:3) 08.10. 16:00 -
Němčovice - Mirošov B 5:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Volduchy B - Němčovice 3:4 (2:4) 25.09. 16:30 -
Skomelno - Mirošov 1:2 (1:0) 17.09. 16:30 -
Březina - Skomelno 1:5 (0:3) 10.09. 17:00 -
Skomelno - Těškov 5:0 (2:0) 04.09. 17:00 -
Němčovice - Lhota pod R. 3:1 (1:1) 28.08. 17:00 -
Březina - Strašice 1:8 (0:5) 27.08. 17:00 -
Březina - Mirošov 0:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Němčovice - Zbiroh B 4:5 (1:1) 18.06. 15:00 -
Březina - Hrádek 1:2 (1:0) 11.06. 17:00 -
Skomelno - Raková B 15:0 (12:0) 04.06. 17:00 -
Březina - Cheznovice 1:3 (1:1) 28.05. 17:00 -
Skomelno - Hrádek 1:0p. (0:0) 21.05. 17:00 -
Břasy B - Němčovice 10:0 (4:0) 14.05. 17:00 -
Volduchy B - Němčovice 4:2 (2:1) 01.05. 17:00 -
Radnice B - Dobřív 3:4p. (2:1) 30.04. 17:00