ŽIGMUND Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Záhlinice - Lutopecny 1:3 (0:2) 11.10. 15:00 -
Žalkovice - Němčice 1:3 (0:2) 27.09. 15:30 -
Rajnochovice - Chvalčov 6:1 (4:1) 20.09. 16:00 -
Lubná - Břest 0:2 (0:0) 19.09. 16:00 -
Ludslavice - Zahnašovice 4:2 (1:1) 13.09. 16:00 -
Žalkovice - Lutopecny 2:3p. (1:1) 13.09. 13:30 -
Zahnašovice - Chvalčov 0:1 (0:1) 06.09. 16:00 -
Počenice - Zborovice 1:4 (1:1) 05.09. 16:00 -
Záříčí - Pravčice 4:2p. (2:0) 23.08. 16:30 -
Žalkovice - Rymice 6:3 (3:1) 16.08. 17:00 -
Počenice - Střílky 3:2 (1:2) 22.09. 15:30 -
Kvasice B - Komárno 3:2 (3:1) 15.09. 16:00 -
Kvasice B - Střílky 4:2 (1:1) 01.09. 16:00 -
Lubná - Žalkovice 5:1 (2:0) 25.08. 16:30 -
Bařice - Šelešovice zrušen -
Roštín - Zlobice 1:0 (0:0) 23.06. 15:00 -
Komárno - Němčice 2:3 (0:3) 22.06. 17:00 -
Mrlínek - Chvalčov 5:2 (2:1) 09.06. 16:30 -
Kvasice B - Záhlinice 3:1 (2:1) 02.06. 17:00 -
Skaštice B - Němčice 3:0 (1:0) 31.05. 18:00 -
Rusava - Tučapy 1:3 (1:2) 25.05. 17:00 -
Míškovice - Tučapy 2:5 (1:3) 12.05. 16:30 -
Skaštice B - Počenice 4:0 (2:0) 12.05. 13:00 -
Počenice - Zborovice 3:2 (2:2) 05.05. 16:30 -
Pravčice - Zlobice 2:1 (1:1) 04.05. 16:30 -
Kvasice B - Počenice 1:2 (1:2) 28.04. 16:00 -
Záhlinice - Zdounky 1:4 (1:2) 27.04. 15:00 -
Šelešovice - Litenčice 3:3 (1:2) 21.04. 16:00 -
Tučapy - Martinice 5:1 (1:1) 20.04. 16:00 -
Bezměrov - Kyselovice 5:1 (2:1) 07.04. 15:30 -
Střílky - Kvasice B 4:3p. (3:3) 06.04. 15:30 -
Prusinovice - Zahnašovice 4:2 (2:1) 21.10. 15:00 -
Němčice - Skaštice B 3:2p. (2:0) 14.10. 15:00 -
Rataje - Litenčice 4:1 (2:0) 13.10. 15:00 -
Mrlínek - Počenice 2:4 (0:1) 07.10. 15:00 -
Roštění - Martinice 8:0 (7:0) 06.10. 15:00 -
Komárno - Zdounky 1:3 (1:2) 30.09. 15:00 -
Lutopecny - Bezměrov 2:1 (1:1) 16.09. 16:00 -
Břest - Těšnovice 2:1 (2:1) 15.09. 16:00 -
Kvasice B - Lubná 2:3 (1:0) 09.09. 16:00 -
Rusava - Hlinsko 3:0 (1:0) 08.09. 13:00 -
Mrlínek - Záhlinice 3:2p. (1:0) 02.09. 16:30 -
Šelešovice - Rataje 2:3 (2:1) 01.09. 16:30 -
Zahnašovice - Tučapy 1:3 (1:2) 19.08. 16:30 -
Míškovice - Rusava 3:5 (1:3) 19.08. 13:30 -
Chvalčov - Střílky 2:4 (1:0) 12.08. 16:30 -
Míškovice - Martinice 6:1 (4:0) 17.06. 16:30 -
Chvalčov - Němčice 1:5 (1:3) 10.06. 16:30 -
Zlobice - Rataje 3:7 (1:3) 03.06. 16:30 -
Chropyně B - Komárno 5:2 (1:2) 02.06. 16:30