DUNDOVÁ Miroslava
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rusava - Ludslavice 6:0 (1:0) 03.11. 14:30 -
Záříčí - Šelešovice 6:2 (3:1) 21.10. 15:00 -
Hlinsko - Loukov 1:5 (0:1) 07.10. 15:00 -
Žeranovice - Martinice 8:0 (4:0) 23.09. 15:30 -
Litenčice - Šelešovice 2:3p. (0:1) 09.09. 16:00 -
Mrlínek - Počenice 2:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Kvasice B - Němčice 1:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Komárno - Počenice 5:1 (3:1) 22.10. 14:30 -
Skaštice B - Mrlínek 6:1 (4:0) 15.10. 15:00 -
Záhlinice - Těšnovice 1:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Němčice - Chropyně B 7:0 (4:0) 01.10. 15:00 -
Loukov - Skaštice B 2:3 (1:3) 23.09. 15:30 -
Komárno - Mrlínek 5:0 (5:0) 17.09. 15:30 -
Zahnašovice - Hlinsko 1:2 (1:1) 10.09. 16:00 -
Zdounky - Lubná 1:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Němčice - Loukov 3:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Šelešovice - Dřínov 1:0 (0:0) 13.08. 16:30 -
Kyselovice - Záříčí 0:5 (0:0) 18.06. 16:30 -
Pravčice - Rusava 1:3 (1:1) 17.06. 16:30 -
Skaštice B - Břest 1:0 (1:0) 17.06. 14:30 -
Zdounky - Těšnovice 1:3 (1:1) 11.06. 16:30 -
Roštín - Bezměrov 2:3 (1:3) 04.06. 16:30 -
Lubná - Roštění 7:0 (3:0) 03.06. 16:30 -
Holešov B - Loukov 8:0 (6:0) 28.05. 10:15 -
Mrlínek - Skaštice B 2:1p. (1:0) 21.05. 16:30 -
Záhlinice - Pravčice 13:1 (6:1) 14.05. 15:00 -
Těšnovice - Slavkov 0:4 (0:2) 07.05. 16:30 -
Mrlínek - Lubná 2:1 (1:0) 30.04. 16:30 -
Bezměrov - Záříčí 1:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Holešov B - Břest 3:1 (3:1) 23.04. 10:15 -
Lubná - Počenice 1:2 (0:1) 16.04. 16:00 -
Roštění - Břest 3:2 (1:1) 09.04. 15:30 -
Tučapy - Rusava 4:3p. (1:2) 02.04. 15:30 -
Lutopecny - Dřínov 4:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Střílky - Břest 3:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Chvalčov - Počenice 2:1p. (0:1) 16.10. 15:00 -
Mrlínek - Slavkov 0:2 (0:0) 09.10. 15:00 -
Roštění - Těšnovice 4:3p. (2:2) 02.10. 15:00 -
Kyselovice - Bezměrov 6:1 (4:0) 25.09. 15:30 -
Šelešovice - Kyselovice 2:3p. (2:0) 18.09. 15:30 -
Počenice - Střílky 0:1 (0:1) 11.09. 16:00 -
Roštění - Chvalčov 4:1 (3:1) 04.09. 16:00 -
Mrlínek - Loukov 4:5p. (4:3) 21.08. 16:30 -
Střílky - Holešov B 2:1 (1:0) 14.08. 16:30 -
Těšnovice - Komárno 5:1 (3:1) 07.08. 16:30 -
Chvalčov - Zdounky 1:6 (0:3) 19.06. 16:30 -
Počenice - Lubná 2:3 (1:2) 05.06. 16:30 -
Loukov - Němčice 0:4 (0:3) 03.06. 17:30 -
Zdounky - Skaštice B 1:0 (0:0) 29.05. 16:30 -
Břest - Rymice 8:0 (6:0) 22.05. 16:30