GLOGAR Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bordovice - Vražné 1:2 (1:1) 17.06. 13:00 -
V. Albrechtice - Příbor 0:7 (0:4) 10.06. 17:00 -
Bravantice - Hostašovice 2:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Vražné - Starý Jičín B 1:4 (0:2) 20.05. 16:00 -
Pustějov - Děrné 3:1 (1:1) 13.05. 16:30 -
Bordovice - Lichnov 1:2p. (0:0) 06.05. 16:30 -
Mořkov - Kateřinice 2:1 (1:0) 30.04. 16:00 -
Suchdol - Olbramice 1:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Mořkov - Studénka 1:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
Příbor - Odry 2:1p. (0:1) 15.10. 15:00 -
Lichnov - Kyjovice 7:4 (1:2) 09.10. 15:00 -
Odry - Olbramice 6:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Kateřinice - Mořkov 5:1 (2:1) 18.09. 15:30 -
Kunín - Odry 2:3 (0:2) 10.09. 16:00 -
V. Albrechtice - Pustějov 3:0 (1:0) 03.09. 16:00 -
Mořkov - Odry 2:3 (2:0) 27.08. 16:30 -
Žilina - Suchdol 5:2 (3:1) 18.06. 10:15 -
Kateřinice - Příbor 3:1 (2:1) 05.06. 17:00 -
Bordovice - Trojanovice 2:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Příbor - Sokol Rybí 6:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Bordovice - Příbor 1:2 (0:1) 21.05. 16:30 -
Petřvald n. M. B - Ženklava 2:1 (1:1) 15.05. 16:30 -
Studénka - Žilina 3:6 (1:4) 07.05. 16:30 -
Stachovice - Pustějov 2:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
Pustějov - Suchdol 1:3 (1:0) 23.04. 16:00 -
Vražné - Zbyslavice 0:2 (0:0) 09.04. 15:30 -
V. Albrechtice - Odry 0:3 (0:1) 02.04. 15:30 -
Bordovice - Žilina 2:1p. (1:0) 26.03. 15:00 -
Bravantice - Petřvald n. M. B 4:0 (2:0) 30.10. 14:00 -
Ženklava - Hostašovice 3:4p. (2:1) 24.10. 14:00 -
Bordovice - Pustějov 4:3 (1:2) 23.10. 14:00 -
Příbor - Kateřinice 1:2p. (1:0) 16.10. 15:00 -
Olbramice - Petřvald n. M. B 1:5 (0:1) 10.10. 15:00 -
Studénka - Suchdol 2:1 (1:1) 09.10. 15:00 -
Štramberk - Ženklava 1:2 (1:1) 03.10. 15:30 -
Stachovice - Sokol Rybí 2:0 (0:0) 02.10. 15:30 -
Sokol Rybí - V. Albrechtice 5:2 (2:2) 19.09. 16:00 -
Odry - Trojanovice 4:1 (1:1) 18.09. 16:00 -
Bartošovice - Petřvald n. M. B 3:2p. (1:1) 12.09. 16:00 -
Pustějov - Stachovice 0:3 (0:1) 11.09. 16:00 -
V. Albrechtice - Lichnov 4:1 (2:0) 04.09. 16:30 -
Lichnov - Kunín 3:2 (0:0) 29.08. 17:00 -
Příbor - Žilina 4:1 (3:0) 28.08. 17:00 -
Bordovice - Sokol Rybí 3:1 (3:0) 14.08. 17:00 -
Příbor - Lichnov 2:0 (2:0) 10.10. 15:00 -
Ženklava - Petřvald n. M. B 4:6 (3:2) 04.10. 15:30 -
N. Horka - Kyjovice 4:3p. (2:1) 03.10. 15:30 -
Stachovice - Odry 4:1 (2:1) 19.09. 16:00 -
Zbyslavice - N.Jič-Bludovice 7:1 (4:0) 13.09. 16:00 -
Suchdol - Pustějov 0:3 (0:2) 12.09. 16:00