ŠINDELÁŘ Vít
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Blatná B - Drahonice 7:2 (4:0) 28.10. 14:30 -
Lnáře - Poříčí B 3:5 (2:2) 20.10. 15:30 -
Cehnice B - Předslavice 4:2 (4:2) 14.10. 15:00 -
Doubravice - Lom 0:0 (0:0) 13.10. 15:30 -
Štěkeň - Hoštice 2:3 (1:1) 29.09. 16:00 -
Bavorov - Balvani 6:3 (1:1) 15.09. 16:30 -
Katovice B - Hoštice 1:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
Hoštice - Drahonice 3:1 (0:1) 11.08. 17:00 -
Číčenice - Drahonice 1:1 (0:0) 26.05. 17:00 -
Katovice B - Hoštice 5:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Doubravice - Bavorov 1:1 (1:1) 12.05. 17:00 -
Kladruby - Mnichov 4:1 (3:0) 05.05. 17:00 -
Štěkeň B - Lnáře 3:4 (1:2) 28.04. 17:00 -
Čestice - Drahonice 0:3 (0:2) 21.04. 14:00 -
Poříčí - Bavorov 4:1 (3:0) 24.03. 15:00 -
Bavorov - Štěkeň 1:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
Hoštice - Katovice B 1:2 (0:0) 07.10. 16:00 -
Katovice B - Štěkeň 2:4 (1:3) 01.10. 16:00 -
Předslavice - Volyně B 5:2 (5:1) 30.09. 16:00 -
Chelčice B - Číčenice 2:3 (1:1) 17.09. 16:00 -
Blatná B - Poříčí 3:1 (0:1) 10.09. 17:00 -
Pracejovice - Štěkeň B 9:0 (5:0) 03.09. 14:00 -
Katovice B - Radošovice 7:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Hoštice - Vodňany 8:0 (5:0) 17.06. 17:00 -
Poříčí - Katovice B 2:1 (0:1) 27.05. 17:00 -
Čestice - Cehnice 0:8 (0:7) 20.05. 17:00 -
Hoštice - Radošovice 7:0 (4:0) 13.05. 17:00 -
Chelčice B - Pražák 1:2 (0:0) 08.05. 16:00 -
Vodňany - Katovice B 10:0 kont. (10:0) 16.04. 16:30 -
Balvani - Mnichov 2:0 (0:2) 15.04. 16:30 -
Rovná - Malenice 0:6 (0:3) 08.04. 16:30 -
Katovice B - Bavorov 0:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Hoštice - Cehnice 0:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Malenice - Blatná B 1:4 (0:3) 08.10. 16:00 -
Pracejovice - Kladruby 1:2 (0:0) 02.10. 16:00 -
Cehnice - Doubravice 1:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Lnáře - Hoslovice 3:0 (1:0) 17.09. 13:30 -
Číčenice - Volyně B 7:1 (4:0) 11.09. 17:00 -
Doubravice - Hoštice 0:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Pracejovice - Sousedovice B 3:1 (0:0) 28.08. 17:00 -
Rovná - Lom 0:2 (0:0) 20.08. 17:00 -
Bavorov - Katovice B 0:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Lnáře - Katovice B 1:4 (0:0) 18.06. 14:00 -
Blatná B - Poříčí 1:1 (1:0) 05.06. 17:00 -
Bavorov - Hoštice 7:3 (4:1) 28.05. 17:00 -
Cehnice B - Číčenice 2:4 (2:2) 22.05. 15:00 -
Rovná - Poříčí 3:3 (2:3) 15.05. 14:00 -
Sousedovice B - Pracejovice 2:3 (0:0) 08.05. 17:00 -
Cehnice - Poříčí 1:2 (0:0) 30.04. 17:00 -
Lnáře - Čestice 1:4 (1:0) 23.04. 17:00