ŠEBELA Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jevišovice - Zbraslav 0:8 (0:3) 20.04. 16:30 -
Svatobořice - Tvrdonice 3:2 (1:1) 13.04. 16:30 -
Medlánky - Blansko B 0:3 (0:0) 30.03. 15:30 -
Babice - Svratka B 1:2 (0:2) 24.03. 15:00 -
Oslavany - Ořechov 2:1 (2:1) 28.10. 12:00 -
Lelekovice - Svratka B 2:4 (2:1) 22.10. 15:00 -
Střelice - Novosedly 2:3 (1:0) 08.10. 15:30 -
Lelekovice - FKD 1:3 (0:1) 01.10. 15:30 -
Přímětice - Újezd 0:3 (0:1) 10.09. 16:30 -
Novosedly - ČAFC 3:3 (2:1) 26.08. 11:00 -
Kupařovice - Ochoz 2:1 (2:1) 17.06. 13:00 -
Troubsko - Jevišovice 5:0 (3:0) 10.06. 17:00 -
Ratíškovice B - V.Němčice 3:0 (2:0) 03.06. 17:30 -
Slavkov - Podolí 0:6 (0:4) 27.05. 16:30 -
Rudice - Lelekovice 1:1 (0:1) 17.05. 17:30 -
Střelice - Rosice B 2:1 (2:1) 14.05. 17:00 -
V.Němčice - Šardice 0:4 (0:1) 30.04. 16:30 -
Višňové - Tuřany 0:2 (0:2) 25.03. 15:00 -
Přímětice - Novosedly 3:2 (2:1) 18.03. 12:00 -
Višňové - Jevišovice 4:2 (3:1) 05.11. 14:00 -
Přibice - Přímětice 1:3 (0:2) 17.09. 16:00 -
FK Znojmo - Přímětice 3:5 (0:4) 03.09. 16:30 -
Medlánky - FKD 1:4 (1:1) 27.08. 16:30 -
Charvátská - Vnorovy 2:0 (1:0) 12.06. 17:00 -
Střelice - Višňové 0:1 (0:1) 05.06. 17:00 -
Podolí - Lelekovice 4:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Blížkovice - Svratka B 0:4 (0:0) 21.05. 14:00 -
Svatobořice - V.Němčice 1:0 (1:0) 07.05. 15:00 -
Kyjov - Kozojídky 1:4 (0:2) 30.04. 16:30 -
Čebín - Bohdalice 1:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Šatov - Višňové 1:1 (0:0) 10.04. 15:30 -
Svatobořice - Přibice 6:2 (3:1) 27.03. 14:00 -
Rájec-Jestřebí - Lelekovice 4:0 (1:0) 20.03. 14:00 -
Ráječko B - Vev. Bítýška 0:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Višňové - Střelice 2:1 (1:0) 16.10. 15:00 -
Medlánky - Boskovice B 3:0 (2:0) 09.10. 15:30 -
Blížkovice - Újezd 2:3 (1:0) 26.09. 16:00 -
Charvátská - Tvrdonice 2:0 (0:0) 19.09. 16:00 -
Lipov - Bukovany 1:2 (0:2) 12.09. 16:00 -
Miroslav - Šatov 3:0 (2:0) 05.09. 16:30 -
FK Znojmo - Pohořelice 0:1 (0:0) 22.08. 10:15 -
Tvrdonice - Kozojídky 2:2 (1:0) 15.08. 17:30 -
Únanov - Újezd 1:1 (0:0) 08.08. 17:30 -
Babice - Vilémovice 2:2 (0:2) 03.11. 14:00 -
Kozojídky - Tvrdonice 3:1 (1:1) 27.10. 10:00 -
Svratka B - Přímětice 2:3 (1:1) 13.10. 12:00 -
FK Znojmo - Pohořelice 0:1 (0:1) 29.09. 15:30 -
Charvátská - Valtice 2:0 (2:0) 22.09. 15:30 -
Želešice B - Opatovice 1:3 (1:1) 15.09. 16:00 -
Strážnice - Šardice 4:2 (2:1) 08.09. 16:00