DACHOVSKÝ Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hrdlív - Velvary B 1:9 (1:3) 20.04. 17:00 -
Kročehlavy - Lidice 3:1 (2:0) 13.04. 17:00 -
Pozdeň - Černuc 7:0 (3:0) 06.04. 16:30 -
Dřetovice - Dubí 9:1 (4:0) 24.03. 15:00 -
Hrdlív - Jedomělice 2:1p. (1:1) 23.03. 15:00 -
Stehelčeves - Žižice 1:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
V. Přítočno - Tuchlovice B 1:2p. (1:0) 28.10. 14:30 -
Kročehlavy - Jedomělice 1:2 (1:0) 21.10. 15:30 -
Družec - Tuchlovice B 2:3p. (2:1) 14.10. 15:30 -
Smečno - Hrdlív 2:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Kročehlavy - Družec 1:2p. (0:0) 23.09. 16:30 -
Smečno - Velvary B 8:1 (5:0) 16.09. 16:30 -
Knovíz - Dřetovice 8:2 (5:1) 09.09. 17:00 -
Lidice - Jedomělice 0:6 (0:3) 02.09. 17:00 -
Kročehlavy - Tuchlovice B 5:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Žehrovice - Buštěhrad 2:6 (2:1) 17.06. 14:00 -
Vinařice - Kročehlavy 5:3 (3:2) 17.06. 10:15 -
Knovíz - Neuměřice 9:0 (4:0) 10.06. 17:00 -
Družec - Klobuky 8:2 (5:2) 03.06. 17:00 -
Vinařice - Černuc 2:3p. (2:2) 13.05. 17:00 -
Žižice - Tuřany 2:1p. (1:0) 06.05. 17:00 -
Pozdeň - Lidice 5:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Stehelčeves - Zichovec 4:2 (2:1) 22.04. 17:00 -
Klobuky - V. Přítočno 2:5 (2:2) 15.04. 17:00 -
Družec - Hrdlív 4:2 (2:0) 08.04. 16:30 -
Smečno - Černuc 5:1 (3:1) 01.04. 16:30 -
Lidice - Klobuky 4:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Zlonice - Jedomělice 1:6 (1:4) 12.11. 14:00 -
Buštěhrad - Žehrovice 3:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Smečno - Kročehlavy 2:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Pozdeň - V. Přítočno 6:4 (2:3) 22.10. 15:30 -
Zlonice - Smečno 2:7 (1:4) 15.10. 15:30 -
Neuměřice - Blevice 2:4 (1:3) 08.10. 16:00 -
Brandýsek - Hrdlív 6:2 (2:1) 01.10. 16:00 -
Vinařice - Klobuky 7:1 (4:0) 24.09. 16:30 -
Jedomělice - Vinařice 3:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Klobuky - Slavoj Kladno 2:3 (0:2) 10.09. 17:00 -
Družec - Kročehlavy 3:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Hrdlív - Vinařice 2:4 (0:2) 20.08. 17:00 -
Vinařice - Pozdeň 2:3 (1:1) 18.06. 17:00 -
Hřebeč B - Slavoj Kladno 1:8 (0:6) 18.06. 10:15 -
Koleč - Tuřany 1:5 (0:2) 11.06. 17:00 -
Kročehlavy - Libušín B 3:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Družec - Slovan Kladno 3:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
V.Dobrá B - Slavoj Kladno 4:0 (2:0) 15.05. 17:00 -
Buštěhrad - Zlonice 4:3p. (2:2) 14.05. 17:00 -
Pchery - Dřetovice 2:4 (1:3) 01.05. 17:00 -
Lidice - Kročehlavy 6:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Koleč - Žižice 1:6 (1:1) 30.04. 14:00 -
Knovíz - Otvovice 1:2p. (1:0) 23.04. 17:00