Novotný Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
HD2D - Lom 2:3 (2:1) 13.04. 10:00 -
Chýnov B - Stádlec 1:1 (1:0) 07.04. 15:00 -
Dražice B - Bechyně 3:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
HD2D - Stádlec 2:0 (1:0) 07.10. 10:00 -
S.Ústí B - Tučapy B 7:0 (5:0) 30.09. 16:00 -
Červ. kůň - Chýnov B 1:3 (0:2) 09.09. 10:15 -
Myslkovice - Měšice 4:1 (2:1) 02.09. 15:30 -
Bechyně - Rat. Hory 2:3 (1:0) 30.10. 14:30 -
Rat. Hory - Malšice 3:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Košice - Vlkov 1:3 (1:1) 16.10. 15:30 -
HD2D - Stádlec 1:4 (0:0) 15.10. 10:00 -
Bechyně - Pojbuky 0:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Lom B - SK Olymp 4:0 (2:0) 25.09. 13:00 -
Ml. Vožice B - Vlkov 1:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Myslkovice - Řepeč/Opařany 4:1 (3:1) 10.09. 17:00 -
SK Sviny - HD2D 2:0 (1:0) 03.09. 15:00 -
Pojbuky - Dražice B 2:1 (2:1) 28.08. 15:00 -
Stádlec - HD2D 0:5 (0:0) 12.06. 17:00 -
Řepeč/Opařany - Malšice 5:0 (3:0) 11.06. 16:00 -
Tučapy - Řepeč/Opařany 4:3 (2:3) 04.06. 17:00 -
Mažice - Měšice 0:0 (0:0) 29.05. 16:00 -
SK Sviny - Ml. Vožice B 1:1 (1:0) 21.05. 15:00 -
Makov - HD2D 4:2 (2:2) 14.05. 16:00 -
Červ. kůň - Makov 0:10 (0:3) 08.05. 10:15 -
SK Sviny - Vlkov 3:1 (1:0) 07.05. 15:00 -
Met. Tábor B - Rat. Hory 5:2 (3:1) 01.05. 17:00 -
Radenín/Kozmice - Chotoviny B 4:1 (1:1) 30.04. 16:00 -
SK Olymp - Radenín/Kozmice 4:0 (0:0) 24.04. 17:00 -
Řepeč/Opařany - Vlastiboř 2:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
Planá n.Luž. B - Sudoměřice 2:0 (0:0) 17.04. 17:00 -
Vlkov - Sudoměřice 4:1 (1:1) 30.10. 14:30 -
Bechyně - SK Sviny 5:2 (3:1) 16.10. 15:30 -
Sudoměřice - Bechyně 1:2 (1:1) 10.10. 16:00 -
Radětice - Řepeč/Opařany 3:0 (1:0) 09.10. 16:00 -
Větrovy B - Řepeč/Opařany B 7:2 (4:1) 26.09. 16:30 -
SK Sviny - Planá n.Luž. B 4:1 (0:0) 25.09. 14:30 -
Radenín/Kozmice - Borotín 0:3 (0:1) 19.09. 15:30 -
Mažice - SK Olymp 0:3 (0:3) 12.09. 16:00 -
Měšice - Chotoviny B 6:0 (0:0) 11.09. 15:00 -
Ml. Vožice B - Vlkov 1:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Vlkov - Planá n.Luž. B 1:0 (0:0) 21.08. 15:00 -
Větrovy B - SK Olymp 4:3 (1:2) 04.10. 15:00 -
Měšice - Tučapy 0:2 (0:0) 19.09. 14:45 -
Met. Tábor B - Dražice B 1:4 (1:3) 06.09. 17:00 -
Pojbuky - SK Sviny 2:5 (1:2) 05.09. 16:30 -
Vlkov - Planá n.Luž. B 4:4 (2:1) 29.08. 15:00 -
Met. Tábor B - Malšice 5:4 (3:0) 20.10. 15:30 -
Radenín/Kozmice - Větrovy B 3:3 (1:0) 05.10. 13:00 -
Želeč B - Řepeč/Opařany B 1:3 (0:1) 15.09. 16:00 -
Řepeč/Opařany B - SK Olymp 0:3 (0:1) 08.09. 16:00