KALAŠ Ludvík
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stonařov - Puklice 0:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
Kněžice - Černíč B 3:3 (0:2) 22.10. 14:30 -
Třešť B - Puklice 4:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Růžená - Nadějov 5:3 (3:1) 14.10. 15:00 -
Pavlov - Puklice B 3:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
H. Cerekev - Čejov 6:2 (2:1) 07.10. 15:00 -
Brtnice - Luka B 8:3 (4:3) 30.09. 15:00 -
Kněžice - Třešť B 2:1 (1:1) 28.09. 15:30 -
Stonařov - Třešť B 3:2 (0:2) 24.09. 14:30 -
Nadějov - Pavlov 4:1 (3:1) 17.09. 15:30 -
Ždírec - Kněžice 2:2 (1:2) 10.09. 16:00 -
Puklice - Cejle 0:2 (0:2) 09.09. 16:00 -
Hodice - Dušejov 5:0 (3:0) 03.09. 16:00 -
Bítovčice - Třešť B 6:3 (1:2) 02.09. 14:00 -
Stonařov - Brtnice 0:6 (0:4) 27.08. 16:30 -
Černíč B - Bítovčice 1:7 (1:1) 20.08. 15:00 -
Puklice B - Kozlov 3:1 (1:0) 13.08. 15:00 -
Batelov B - Střížov 4:0 (0:0) 17.06. 16:30 -
Jamné B - Kostelec B 5:2 (2:2) 17.06. 10:00 -
Střížov - Dušejov 3:0 (1:0) 10.06. 16:30 -
Bítovčice - Ždírec 11:4 (4:2) 10.06. 14:00 -
Třešť B - Kněžice 6:3 (3:1) 09.06. 17:30 -
Puklice - Bítovčice 3:0 (0:0) 04.06. 16:30 -
Třešť B - Luka B 5:0 (0:2) 28.05. 16:30 -
Jamné B - Mrákotín 1:4 (0:2) 27.05. 14:00 -
Nadějov - Puklice B 12:0 (7:0) 21.05. 16:30 -
Brtnice - Ždírec 4:2 (3:2) 21.05. 13:00 -
Bítovčice - Černíč B 6:3 (3:0) 14.05. 14:00 -
Dušejov - Hodice 0:3 (0:0) 13.05. 15:00 -
Kamenice - Nadějov 3:3 (1:3) 08.05. 16:30 -
Střítež - Pavlov 2:0 (0:0) 07.05. 16:30 -
St. Říše B - Cejle 4:0 (1:0) 06.05. 16:30 -
St. Říše B - Brtnice 1:2 (0:0) 01.05. 14:00 -
Puklice - Černíč B 1:4 (1:0) 30.04. 16:00 -
Telč B - Hybrálec 4:1 (0:0) 22.04. 16:00 -
Ždírec - Třešť B 7:4 (1:2) 16.04. 16:00 -
Brzkov - Dušejov 2:1 (1:0) 09.04. 14:00 -
Puklice - Kněžice 3:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
St. Říše B - Kněžice 8:0 (7:0) 05.11. 13:00 -
Mrákotín - Smrčná 1:0 (1:0) 30.10. 14:30 -
Třešť C - Růžená 3:1 (1:1) 28.10. 16:30 -
Nadějov - Střítež 7:3 (2:2) 23.10. 14:30 -
St. Říše B - Luka B 3:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Kamenice - V. Jeníkov 3:5 (1:2) 16.10. 14:30 -
Brtnice - Bítovčice 4:2 (0:1) 15.10. 14:30 -
Kněžice - Luka B 3:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Střížov - Kostelec B 4:3 (2:3) 08.10. 15:00 -
Brzkov - Růžená 3:3 (2:2) 02.10. 14:00 -
Luka B - Třešť B 1:5 (1:2) 28.09. 15:30 -
Puklice B - Bedřichov C 5:0 (3:0) 24.09. 15:30