Šírek Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bechlín - Radovesice 4:2 (1:2) 10.11. 14:00 -
Střížovice - Budyně 0:8 (0:2) 03.11. 14:00 -
Libotenice - Žitenice 4:1 (0:0) 27.10. 14:30 -
Úpohlavy - Velemín 5:1 (3:0) 21.10. 15:30 -
Ploskovice - Podlusky 4:2 (2:2) 13.10. 15:30 -
Lovečkovice - Liběšice B 0:5 (0:1) 13.10. 12:30 -
Mšené lázně - Úštěk 2:6 (0:1) 29.09. 16:00 -
Lukavec - Černčice 3:1 (1:1) 22.09. 10:30 -
Libotenice - Dobříň 1:0 (1:0) 15.09. 16:30 -
Žitenice - Pokratice 6:2 (1:0) 02.09. 17:00 -
Podlusky B - Podbradec 7:1 (6:1) 26.08. 17:00 -
Vědomice - Mšené lázně 2:1p. (0:1) 25.08. 17:00 -
Předonín - Rovné B 0:5 (0:1) 18.08. 17:00 -
Travčice - Pokratice 2:1 (1:0) 16.06. 16:00 -
Lukavec - Duchcov 8:1 (6:0) 16.06. 10:30 -
Libotenice - Dobříň 1:0 (0:0) 09.06. 17:00 -
Libotenice - Radovesice 4:0 (3:0) 26.05. 17:00 -
Radovesice - Žitenice 10:0 (5:0) 19.05. 17:00 -
Polepy - Straškov 5:3 (2:1) 12.05. 17:00 -
Milešov - Radovesice 4:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Straškov - Litoměřicko C 0:5 (0:3) 15.04. 16:30 -
Kleneč - Litoměřicko D 0:3 (0:1) 14.04. 16:30 -
Litoměřicko C - Brňany 5:1 (3:0) 08.04. 10:15 -
Vchynice - Úpohlavy 2:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Polepy - Libotenice 0:4 (0:3) 31.03. 16:30 -
Třebívlice - Libochovice B 2:3 (2:0) 24.03. 15:00 -
Vědomice - Radovesice 5:1 (4:1) 11.11. 14:00 -
Bechlín - Brňany 2:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Prackovice - Býčkovice 2:3p. (2:0) 04.11. 11:00 -
Libochovice B - Sulejovice 4:2 (2:2) 29.10. 14:30 -
Dobříň - Bechlín 3:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Třebívlice - Vchynice 0:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Podsedice - Býčkovice 1:10 (1:4) 21.10. 12:30 -
Bechlín - Velké Žernoseky 1:5 (1:1) 07.10. 16:00 -
Radovesice - Milešov 4:3 (1:2) 30.09. 16:00 -
Milešov - Velké Žernoseky 1:2 (0:0) 23.09. 16:30 -
Žitenice - Podlusky 9:2 (2:1) 16.09. 16:30 -
Budyně - Úštěk 1:6 (1:4) 09.09. 17:00 -
Libotenice - Polepy 5:2 (1:1) 02.09. 17:00 -
Terezín - Vchynice 2:5 (0:1) 26.08. 17:00 -
Předonín - Radovesice 3:7 (3:2) 10.06. 17:00 -
Kleneč - Vědomice 1:3 (1:1) 03.06. 17:00 -
Podbradec - Račiněves 0:9 (0:3) 28.05. 17:00 -
Libotenice - Litoměřicko D 2:1p. (1:0) 27.05. 17:00 -
Mšené lázně B - Vrbice-Vetlá 9:3 (2:3) 30.04. 17:00 -
Třebenice - Předonín 4:0 (3:0) 29.04. 17:00 -
Úpohlavy - Pokratice 1:2p. (0:0) 23.04. 17:00 -
Zahořany - Úpohlavy 1:4 (0:1) 16.04. 17:00 -
Račice - Dobříň 0:1 (0:1) 15.04. 17:00 -
Radovesice - Litoměřicko D 1:4 (1:1) 08.04. 16:30