SEMIRÁD Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žl. Chvalovice - Tupadly B 2:6 (2:2) 14.04. 16:00 -
Nepoměřice - Tupadly B 0:2 (0:1) 29.03. 14:30 -
Rataje - Močovice 4:3 (3:1) 16.03. 15:00 -
Vrdy B - Vlkaneč 6:1 (2:0) 17.06. 14:00 -
Nepoměřice - Soběšín 5:0 (2:0) 31.05. 18:00 -
Okřesaneč - Žl. Chvalovice 1:7 (0:3) 28.05. 16:00 -
Soběšín - Malín B 5:4 (2:1) 21.05. 16:00 -
Malešov B - Miskovice 3:3 (2:1) 07.05. 16:00 -
Kluky - Kačina 2:0 (1:0) 29.04. 14:00 -
Rataje - Suchdol B 2:2 (0:1) 22.04. 17:00 -
Křesetice B - Malešov B 3:5 (0:0) 15.04. 14:00 -
Zbýšov - Suchdol B 2:4 (2:2) 08.04. 16:30 -
Záboří - Vlkaneč 1:2 (0:2) 01.04. 13:30 -
Paběnice B - Nepoměřice 3:2 (3:0) 30.10. 14:30 -
Kluky - Horky 1:2 (0:0) 29.10. 14:30 -
Záboří - Suchdol B 3:4 (2:1) 22.10. 15:30 -
Kácov B - Zbraslavice B 4:1 (3:0) 16.10. 15:30 -
Soběšín - Malešov B 9:2 (3:1) 15.10. 14:00 -
Kaňk B - Kácov B 1:4 (0:0) 09.10. 16:00 -
Okřesaneč - Potěhy 2:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Žleby - Kačina 2:0 (0:0) 08.10. 13:00 -
Vlkaneč - B.Podolí B 1:8 (1:5) 25.09. 16:30 -
Miskovice - Malín B 14:2 (6:1) 24.09. 16:30 -
Kačina - Potěhy 5:0 (3:0) 17.09. 16:30 -
Křesetice B - Soběšín 1:7 (0:2) 11.09. 17:00 -
Horky - Štrampouch 3:1 (0:1) 10.09. 14:00 -
Zbraslavice B - Kaňk B 1:1 (0:1) 04.09. 17:00 -
Rataje - U.Janovice B 2:3 (2:2) 03.09. 17:00 -
H. Bučice - Tupadly B 6:0 (2:0) 18.06. 16:00 -
Zbýšov - Bratčice 1:2 (1:0) 11.06. 17:00 -
Tupadly B - Janovice 1:3 (0:2) 04.06. 17:00 -
Horky - Potěhy 2:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Kačina - Chotusice B 0:3 (0:1) 21.05. 17:00 -
Hostovlice - Horky 1:0 (0:0) 21.05. 14:00 -
Suchdol B - Malín B 5:0 (2:0) 15.05. 17:00 -
Záboří - Vlkaneč 1:2 (1:1) 14.05. 17:00 -
Kaňk B - Soběšín 0:8 (0:4) 08.05. 14:00 -
Vrdy B - Hostovlice 2:0 (1:0) 01.05. 15:00 -
Žleby - Potěhy 2:1 (1:0) 30.04. 17:00 -
Miskovice - Záboří 3:3 (2:2) 23.04. 14:00 -
Nepoměřice - Malešov B 2:2 (1:0) 17.04. 14:00 -
B.Podolí B - Kluky 3:2 (1:1) 16.04. 17:00 -
Sázava B - H. Bučice 6:1 (2:1) 09.04. 14:00 -
Sedlec B - Bratčice 0:2 (0:0) 03.04. 16:30 -
Janovice - Sázava B 5:1 (3:0) 02.04. 13:30 -
Rataje - Tupadly B 2:1 (0:0) 31.10. 14:00 -
Kluky - H. Bučice 3:6 (1:4) 28.10. 15:00 -
Záboří - Bratčice 2:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Tupadly B - Sedlec B 2:1 (1:1) 16.10. 15:30 -
Křesetice B - Suchdol B 1:9 (0:3) 10.10. 16:00