Borský Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čerčany - Václavice 2:2 (0:1) 27.04. 17:00 -
Úročnice - Týnec B 4:1 (2:0) 20.04. 17:00 -
Olbramovice B - Drachkov 0:1 (0:0) 30.03. 16:30 -
Pecerady - Heřmaničky 4:5 (1:2) 24.03. 15:00 -
Bystřice B - Votice B 1:3 (1:2) 23.03. 15:00 -
Bystřice B - Maršovice B 4:0 (3:0) 04.11. 14:00 -
Nesperská Lhota - Čechtice B 4:3 (2:2) 29.10. 14:30 -
Pecerady - Mezno B 1:4 (1:1) 28.10. 14:30 -
Drachkov - Mezno B 1:5 (1:2) 14.10. 15:30 -
Olbramovice B - Heřmaničky 1:4 (1:1) 07.10. 16:00 -
Nesperská Lhota - Velíš 1:5 (1:0) 01.10. 15:00 -
Pecerady - Bystřice B 1:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Bystřice B - Drachkov 8:1 (5:0) 23.09. 16:30 -
Olbramovice B - Pecerady 4:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Nesperská Lhota - Pravonín B 3:0 (1:0) 03.09. 15:00 -
Bystřice B - Mezno B 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Bystřice B - Budenín 4:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Úročnice - Miličín 11:1 (2:0) 10.06. 17:00 -
Postupice - Čechtice 2:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Nesperská Lhota - Ratměřice 3:4 (3:4) 20.05. 16:00 -
Trh.Štěpánov C - Keblov 5:2 (2:0) 13.05. 17:00 -
Týnec B - Budenín 8:2 (5:1) 07.05. 17:00 -
Pyšely - Miličín 9:0 (4:0) 06.05. 17:00 -
Netvořice - Drachkov 0:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Nesperská Lhota - Radošovice 4:3 (1:3) 22.04. 16:00 -
Pecerady - Neveklov B 3:3 (1:3) 08.04. 16:30 -
Čerčany - Krhanice 1:0 (1:0) 01.04. 16:30 -
Pecerady - Budenín 3:1 (2:1) 25.03. 15:00 -
Ostředek - Popovice 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Týnec B - Drachkov 7:1 (3:1) 16.10. 15:30 -
Postupice - Miřetice B 4:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Struhařov B - Mezno B 2:2 (0:0) 02.10. 16:00 -
Pecerady - Týnec B 4:2 (1:2) 01.10. 16:00 -
Poříčí B - Václavice 4:1 (1:0) 24.09. 17:00 -
Bystřice - Lešany 6:0 (4:0) 03.09. 17:00 -
Nesperská Lhota - Jankov B 5:2 (2:1) 27.08. 16:00 -
Týnec B - Netvořice 6:1 (3:0) 22.05. 17:00 -
Pecerady - Neveklov B 3:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Zaječice - Soběhrdy 1:1 (1:0) 01.05. 17:00 -
Pecerady - Ratměřice 1:3 (1:1) 30.04. 17:00 -
Krhanice - Čerčany 2:2 (0:2) 23.04. 17:00 -
Zaječice - Lešany 6:0 (1:0) 17.04. 17:00 -
Pecerady - Olbramovice B 3:3 (2:1) 16.04. 17:00 -
Úročnice - Zaječice 0:4 (0:1) 09.04. 16:30 -
Týnec B - Neveklov B 5:1 (0:0) 03.04. 16:30 -
Neveklov B - Mezno B 2:1 (0:0) 27.03. 16:00 -
Pecerady - Týnec B 0:2 (0:0) 23.10. 15:30 -
Heřmaničky - Olbramovice B 2:5 (0:0) 10.10. 14:00 -
Čerčany - Teplýšovice B 4:0 (2:0) 09.10. 16:00 -
Týnec B - Struhařov B 3:1 (0:0) 03.10. 16:00