Školout František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
SKP Pardubice - Přelovice B 1:1 (1:1) 21.04. 16:30 -
Zdechovice - Selmice 1:1 (0:0) 20.04. 16:30 -
Dříteč B - Litětiny 4:2 (2:2) 14.04. 16:00 -
Újezd B - Jankovice 4:1 (1:0) 07.04. 16:00 -
Dolany - Moravany C 3:2 (2:0) 06.04. 16:00 -
Popkovice - Staré Ždánice 2:1 (1:1) 30.03. 12:15 -
SKP Pardubice - Choltice B 3:4 (1:4) 04.11. 14:00 -
Dolany - Dříteč B 1:4 (0:1) 28.10. 14:30 -
Popkovice - Litětiny 7:1 (3:1) 21.10. 12:15 -
H. Ředice B - Opatovice B 9:1 (6:0) 15.10. 15:30 -
R. Bělá B - Újezd B 9:3 (3:1) 14.10. 15:30 -
Selmice - Jankovice 7:1 (4:1) 08.10. 16:00 -
V. Chvojno - Popkovice 0:5 (0:1) 07.10. 16:00 -
Býšť - H. Ředice B 3:0 (3:0) 24.09. 16:30 -
Lipoltice - Selmice 2:5 (0:2) 17.09. 16:30 -
Selmice - Újezd B 3:5 (0:3) 10.09. 17:00 -
Tetov B - Jankovice 6:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
SKP Pardubice - Staré Hradiště 1:5 (0:3) 03.09. 17:00 -
Staré Hradiště - H. Ředice B 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Semín - Rybitví 1:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Zdechovice - Kojice 4:2 (3:0) 19.08. 17:00 -
Valy - Opatovice B 9:1 (4:0) 12.08. 17:00 -
Dolany - Jankovice 5:3 (4:2) 11.06. 17:00 -
Tetov - H. Ředice B 0:5 (0:3) 10.06. 17:00 -
Slovany - Litětiny 8:0 (5:0) 04.06. 14:00 -
Staré Hradiště - Dříteč 1:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
Staré Ždánice - Mnětice 3:1 (2:0) 21.05. 17:00 -
Dříteč - Ostřetín 6:2 (4:1) 20.05. 17:00 -
Mnětice - V. Chvojno 3:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Dolany - Újezd B 6:4 (3:1) 13.05. 17:00 -
Semín - Dolany 1:1 (1:1) 07.05. 17:00 -
Zdechovice - Lipoltice 1:4 (0:2) 29.04. 16:30 -
Staré Ždánice - Dříteč B 1:0 (1:0) 23.04. 16:30 -
R. Bělá B - Staré Hradiště 3:3 (2:1) 22.04. 16:30 -
Kojice - Selmice 5:1 (2:1) 16.04. 14:30 -
Zdechovice - Semín 0:1 (0:1) 15.04. 16:00 -
Újezd B - Jankovice 5:1 (2:1) 09.04. 16:00 -
Tetov - Valy 0:7 (0:4) 08.04. 16:00 -
Dříteč - L. Bohdaneč B 9:1 (5:1) 01.04. 15:30 -
Staré Hradiště - Ostřetín 6:1 (3:1) 26.03. 15:00 -
SKP Pardubice - Popkovice 0:3 (0:2) 06.11. 10:15 -
Dříteč - Dražkovice 4:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Řečany B - Lipoltice 2:1 (0:0) 23.10. 14:30 -
Dříteč - Staré Hradiště 8:2 (2:1) 15.10. 14:30 -
Veliny - Moravany C 2:5 (1:0) 08.10. 15:00 -
Přelovice B - Valy 0:6 (0:4) 02.10. 15:00 -
Selmice - Rybitví 0:5 (0:2) 25.09. 15:30 -
Zdechovice - Jankovice 2:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
Staré Ždánice - Veliny 3:3 (2:2) 18.09. 15:30 -
Dašice B - Dříteč 2:5 (2:3) 10.09. 16:00