JURČÁK Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Maletín - 1.FC Olešnice 2:0 (0:0) 15.04. 16:00 -
Mikulovice - Štíty 4:1 (2:1) 08.04. 15:00 -
Mohelnice - Dolany 5:2 (3:1) 11.06. 17:00 -
Lipová - Mohelnice 0:1 (0:1) 05.06. 17:00 -
Řetězárna - Lesnice 0:6 (0:3) 04.06. 17:00 -
Ruda - Velké Losiny B 4:1 (3:0) 29.05. 17:00 -
Velké Losiny - Litovel 2:1 (1:0) 22.05. 17:00 -
Šternberk - Kralice 3:1 (2:1) 14.05. 16:30 -
Bohuňovice - Kralice 6:1 (4:0) 01.05. 16:30 -
Mohelnice - Rapotín 3:1 (2:1) 23.04. 16:00 -
Medlov - Ústí 1:1 (1:0) 17.04. 16:00 -
Bernartice - Mikulovice 1:4 (1:3) 15.04. 10:30 -
Mikulovice - Sudkov 7:1 (2:1) 09.04. 15:00 -
Žulová - Libina 5:3 (3:3) 29.08. 14:30 -
Litovel - Želatovice 4:1 (1:1) 28.08. 16:30 -
Písečná - Nový Malín 4:2 (2:1) 14.08. 17:00 -
Mohelnice - Zábřeh 8:2 (4:1) 14.08. 10:30 -
Bohuňovice - Velké Losiny 2:1 (2:0) 08.08. 17:00 -
Brodek - Medlov 1:6 (0:3) 11.10. 15:00 -
Haňovice - Bohdíkov 0:2 (0:0) 04.10. 15:00 -
Zábřeh - Lipová 1:2 (1:1) 27.09. 15:30 -
Bohdíkov - Chomoutov 3:2 (2:1) 19.09. 15:30 -
Písečná - Mikulovice 1:2p. (0:0) 12.09. 16:00 -
Rapotín - Brodek 4:1 (2:0) 05.09. 16:00 -
Hlubočky - 1.FC Olešnice 2:7 (1:1) 30.08. 14:00 -
Bělkovice - Konice 0:2 (0:1) 29.08. 16:30 -
Lutín - Bohuňovice 1:2 (0:0) 23.08. 16:30 -
Lesnice - Chválkovice 0:3 (0:1) 27.10. 14:30 -
Kostelec - Beňov 0:4 (0:2) 13.10. 14:00 -
Litovel - Opatovice 2:0 (1:0) 28.09. 15:30 -
Dolany - Medlov 0:2 (0:1) 15.09. 16:00 -
Zábřeh - Lutín 4:0 (2:0) 08.09. 16:00 -
Kralice - Lipová 1:2 (0:1) 24.08. 16:30 -
Bernartice - Loučná 2:0 (0:0) 10.08. 16:00 -
Troubelice - Maletín 0:3 (0:2) 04.08. 17:00 -
Lipová - Dub 4:1 (1:0) 09.06. 17:00 -
Řetězárna - Hlubočky 3:7 (2:3) 26.05. 15:00 -
Bohdíkov - Leština 4:0 (3:0) 18.05. 17:00 -
Nový Malín - Ruda 0:3 (0:0) 11.05. 16:30 -
Plumlov - Lipník 1:2 (1:1) 04.05. 16:30 -
Haná Prostějov - Tovačov 1:2p. (1:0) 20.04. 16:00 -
Supíkovice - Lipová-lázně 5:3 (2:1) 06.04. 15:30 -
Paseka - Bělkovice 1:2 (0:0) 31.03. 15:00 -
Černá Voda - Bělá 0:1 (0:0) 27.10. 14:30 -
St.Červ.Voda - Bělá 5:2 (2:0) 13.10. 15:00 -
Mikulovice - Vápenná 5:6p. (2:2) 28.09. 15:00 -
Bělá - Javorník 3:0 (0:0) 22.09. 15:30 -
Velká Kraš - Bernartice 1:4 (1:4) 08.09. 15:00 -
Vápenná - Černá Voda 7:1 (3:1) 01.09. 16:00 -
Lipová-lázně - Řetězárna B 2:3p. (1:1) 12.08. 15:00