Kašpar Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Paseka - Troubelice 1:0 (1:0) 27.10. 14:30 -
Slavonín - Bělotín 1:4 (0:3) 13.10. 15:00 -
Újezdec - Kovalovice B 4:0 (2:0) 12.10. 15:00 -
Čechovice - Konice 2:1 (0:1) 29.09. 15:30 -
Jesenec - Kožušany 2:4 (0:2) 22.09. 15:30 -
Lipová - Protivanov 4:1 (3:0) 14.06. 18:00 -
Zábřeh - Velké Losiny 1:2p. (0:0) 09.06. 17:00 -
Mostkovice - Haná Prostějov 0:2 (0:1) 25.05. 17:00 -
Kralice - 1. HFK B 3:1 (3:1) 18.05. 17:00 -
Němčice - Kovalovice B 4:2 (3:0) 12.05. 16:30 -
Lutín - Všechovice 2:3p. (1:0) 05.05. 16:30 -
Doloplazy - Mor. Beroun 7:2 (2:0) 28.04. 16:00 -
Újezdec - Tovačov 2:1 (0:1) 06.04. 15:30 -
1. HFK B - Zábřeh 2:1 (2:0) 11.11. 10:00 -
Klenovice - Troubky 6:0 (3:0) 03.11. 14:00 -
Dolany - Želatovice 2:3p. (1:2) 28.10. 14:30 -
Kostelec - Kovalovice 1:3 (0:1) 21.10. 14:30 -
Brodek - Vicov 2:1 (1:1) 06.10. 15:00 -
Litovel - Mohelnice 2:1p. (1:0) 22.09. 15:30 -
Náměšť - Chválkovice 1:3 (1:2) 15.09. 15:30 -
Želatovice - Kralice 2:1p. (1:0) 08.09. 16:00 -
Všechovice - Medlov 1:2p. (0:0) 25.08. 16:30 -
Mohelnice - Opatovice 3:0 (1:0) 18.08. 16:30 -
Libina - Staré Město 4:3 (2:2) 11.08. 17:00 -
Medlov - Želatovice 6:0 (3:0) 16.06. 10:00 -
Brodek - Němčice 7:1 (3:0) 10.06. 17:00 -
Bohdíkov - Litovel 0:4 (0:1) 02.06. 17:00 -
Černovír - Želatovice 3:1 (2:1) 20.05. 10:00 -
Bělotín - Čechovice 1:2p. (0:0) 12.05. 16:30 -
Přerov B - Velké Losiny 3:2 (1:1) 05.05. 16:30 -
Rapotín - Medlov 1:6 (0:2) 22.04. 16:00 -
Plumlov - Brodek 3:1 (1:0) 14.04. 15:30 -
Sokol Pivín - Ústí B 0:2 (0:2) 08.04. 15:30 -
Hněvotín - Černovír 4:3 (2:1) 28.10. 14:30 -
Dolany - Přerov B 0:1p. (0:0) 15.10. 15:00 -
Želatovice - Černovír 1:4 (0:2) 30.09. 15:00 -
Doloplazy - Chomoutov 5:2 (2:2) 17.09. 15:30 -
Bohuňovice - Haňovice 0:1p. (0:0) 10.09. 16:00 -
Dubicko - Želatovice 3:4p. (2:0) 26.08. 16:30 -
Mor. Beroun - Hlubočky 4:5p. (3:2) 19.08. 16:30 -
Zábřeh - Hněvotín 1:2 (0:1) 06.08. 17:00 -
Kralice - Lutín 7:1 (3:0) 03.06. 17:00 -
Bohdíkov - Bohuňovice 3:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Opatovice - Všechovice 0:1 (0:0) 07.05. 10:00 -
Medlov - Ústí 1:4 (1:2) 22.04. 16:00 -
Hněvotín - Velké Losiny 0:1 (0:0) 15.04. 16:00 -
Rapotín - Lutín 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Hrabišín - Leština 0:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Kralice - Medlov 3:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
Šternberk - Dolany 2:0 (1:0) 15.10. 14:30