Drápal Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kostelec - Určice 3:1 (1:1) 02.11. 14:00 -
Nové Sady B - Protivanov 4:0 (4:0) 20.10. 10:00 -
Dub - Leština 5:0 (1:0) 05.10. 15:00 -
Brodek - Lipník 2:1 (2:1) 29.09. 15:30 -
Kovalovice - Kostelec 6:1 (3:1) 21.09. 15:30 -
Konice - Protivanov 5:2 (2:0) 08.09. 16:00 -
Dub - Lipník 1:2 (0:0) 18.05. 17:00 -
Haňovice - Leština 2:0 (2:0) 12.05. 16:30 -
Hlubočky - Leština 4:0 (2:0) 20.04. 16:00 -
Brodek - Určice 4:2 (1:1) 07.04. 15:30 -
Dub - Chomoutov 3:1 (1:1) 30.03. 15:00 -
Protivanov - Slavonín 0:1p. (0:0) 28.10. 14:30 -
Konice - Haňovice 4:2 (1:2) 23.09. 15:30 -
Paseka - Troubelice 3:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Dub - Čechovice 0:3 (0:1) 01.09. 16:00 -
Brodek - Protivanov 0:1 (0:0) 05.08. 17:00 -
Chválkovice - Paseka 3:4p. (1:2) 16.06. 15:00 -
Slavonín - Bělkovice 4:3p. (2:1) 03.06. 17:00 -
Konice - Paseka 1:0p. (0:0) 26.05. 17:00 -
Mostkovice - Němčice 1:0 (0:0) 13.05. 16:30 -
Slavonín - Haňovice 1:2 (0:2) 05.05. 16:30 -
Brodek - Kostelec 3:0 (0:0) 29.04. 16:00 -
Haňovice - Chválkovice 3:2 (2:1) 15.04. 15:30 -
Hlubočky - Mor. Beroun 1:0 (1:0) 07.04. 15:30 -
Dub - Protivanov 5:1 (1:1) 31.03. 15:30 -
Brodek - Dub 1:3 (0:3) 05.11. 14:00 -
Litovel - Haňovice 3:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Slavonín - Paseka 0:2 (0:2) 22.10. 14:30 -
Beňov - Brodek 3:2 (1:1) 24.09. 15:30 -
Litovel - Konice 2:1 (2:0) 16.09. 15:30 -
Hlubočky - Litovel 2:6 (1:3) 02.09. 16:00 -
Určice - Kostelec 1:2 (1:0) 19.08. 16:30 -
Dub - Brodek 1:3 (1:3) 05.08. 17:00 -
Černovír - Loštice 3:1 (3:1) 03.06. 17:00 -
Doloplazy - Libina 4:3 (1:2) 28.05. 17:00 -
Konice - Mostkovice 3:1 (0:0) 14.05. 16:30 -
Dub - Hor. Moštěnice 6:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
Brodek - Beňov 1:2 (1:1) 30.04. 16:00 -
Slavonín - Všechovice 3:2p. (1:1) 23.04. 16:00 -
Bohuňovice - Paseka 2:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Štěpánov - Hlubočky 1:2p. (0:0) 25.03. 15:00 -
Slavonín - Plumlov 2:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Slatinice - Lipník 2:0 (1:0) 16.10. 14:30 -
Slatinice - Lipová 0:3 (0:1) 02.10. 15:00 -
Dub - Přerov B 4:2 (2:0) 17.09. 15:30 -
Haňovice - Loštice 0:4 (0:0) 04.09. 16:00 -
Hlubočky - Štěpánov 4:2 (1:2) 13.08. 17:00 -
Brodek - Čechovice 0:3 (0:0) 07.08. 17:00 -
Haňovice - Dubicko 1:1 (1:1) 12.06. 16:30 -
Slatinice - Brodek 0:3 (0:1) 05.06. 16:30