Denis Dudek
2023-2024
Číslo hráče | 12 |
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2022-2023 | TJ Sokol Kateřinice |
2020-2021 | TJ Sokol Žilina |
2020-2021 | FK Lubojaty |
2017-2018 | TJ Sokol Sudice |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Lichnov - Kateřinice 2:3 (2:1) 27.08. 16:30 -
Sedlnice - Kateřinice 2:3p. (0:0) 13.08. 17:00 -
Příbor - Kateřinice 4:1 (1:1) 17.06. 17:00 -
Žilina - Kateřinice 6:1 (4:1) 11.06. 10:15 -
Kateřinice - V. Albrechtice 1:2p. (0:0) 04.06. 17:00 -
Olbramice - Kateřinice 0:1 (0:1) 28.05. 17:00 -
Kateřinice - Odry 2:6 (2:2) 21.05. 17:00 -
Mořkov - Kateřinice 2:1 (1:0) 30.04. 16:00 -
Kateřinice - Pustějov 1:4 (1:1) 23.04. 16:00 -
Studénka - Kateřinice 2:0 (2:0) 15.04. 16:00 -
Děrné - Kateřinice 2:0 (1:0) 02.04. 15:30 -
Kateřinice - Suchdol 1:2p. (0:0) 26.03. 15:00 -
Straník - Lubojaty zrušen -
Lubojaty - Kyjovice zrušen -
Starý Jičín B - Lubojaty zrušen -
Lubojaty - Skotnice B zrušen -
N. Horka - Lubojaty zrušen -
Bílov - Lubojaty zrušen -
Lubojaty - Mankovice zrušen -
Hladké Životice - Lubojaty zrušen -
Žilina B - Lubojaty zrušen -
Lubojaty - Životice u NJ zrušen -
Skotnice B - Lubojaty 1:3 (1:1) 11.10. 15:00 -
Bílov - Lubojaty 3:4 (2:3) 03.10. 15:30 -
Lubojaty - N. Horka 1:4 (1:1) 27.09. 16:00 -
Děrné - Lubojaty 7:1 (4:0) 20.09. 16:00 -
Lubojaty - Starý Jičín B 0:1 (0:1) 13.09. 16:00 -
Lubojaty - Žilina B 4:1 (2:0) 06.09. 16:30 -
Lubojaty - Pustějov B 2:1 (2:0) 30.08. 17:00 -
Hladké Životice - Lubojaty 1:6 (0:1) 22.08. 17:00 -
Štěpánkovice B - Sudice 2:2 (0:2) 09.11. 13:30 -
D.Benešov B - Sudice 7:3 (4:0) 20.10. 14:00 -
Sudice - Kobeřice B 4:2 (1:1) 13.10. 15:00 -
Šilheřovice B - Sudice 5:1 (5:1) 05.10. 15:00 -
Sudice - Bolatice B 1:4 (0:1) 15.09. 16:00 -
Štěpánkovice B - Sudice 5:5 (2:3) 15.06. 17:00 -
Darkovice B - Sudice 2:4 (0:0) 02.06. 14:00 -
Sudice - Bolatice B 4:9 (2:4) 26.05. 17:00 -
Hať B - Sudice 1:3 (0:3) 18.05. 17:00 -
Sudice - Chuchelná B 8:2 (4:0) 12.05. 16:30 -
Šilheřovice B - Sudice 3:1 (1:0) 04.05. 16:30 -
Sudice - D.Benešov B 3:3 (1:2) 28.04. 16:30 -
Závada - Sudice 5:2 (2:1) 20.04. 16:00 -
Sudice - Bělá 2:2 (0:2) 07.04. 15:30 -
Darkovičky B - Sudice 3:3 (2:2) 31.03. 15:30 -
Sudice - Štěpánkovice B 2:1 (2:0) 03.11. 10:30 -
Kozmice B - Sudice 6:3 (3:1) 27.10. 14:00 -
Sudice - Darkovice B 4:3 (2:2) 21.10. 14:00 -
Sudice - Šilheřovice B 7:0 (2:0) 23.09. 16:00 -
D.Benešov B - Sudice 1:5 (1:3) 16.09. 16:00
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
66.minuta | Střídání | |
65.minuta | Střídání | |
79.minuta | Žlutá karta | |
60.minuta | Střídání | |
15.minuta | Žlutá karta | |
57.minuta | Střídání | |
68.minuta | Střídání | |
67.minuta | Střídání | |
82.minuta | Gól | |
65.minuta | Gól | |
19.minuta | Střídání | |
85.minuta | Žlutá karta | |
70.minuta | Gól | |
50.minuta | Gól | |
2.minuta | Střídání | |
55.minuta | Střídání | |
59.minuta | Žlutá karta | |
28.minuta | Žlutá karta | |
57.minuta | Žlutá karta | |
63.minuta | Střídání | |
60.minuta | Střídání | |
59.minuta | Žlutá karta | |
63.minuta | Červená karta | |
75.minuta | Střídání | |
2.minuta | Gól | |
56.minuta | Střídání | |
70.minuta | Střídání |