Hráčem 5. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 19.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Kvapil

41%

Jan Kvapil se jako výpomoc béčku Bakova opravdu osvědčil. Domácí už potřebovali nutně vyhrát a k tomu jim pomohl právě Kvapil, když nejdříve před poločasem otevíral skóre zápasu výstavní brankou do šibenice a v poslední minutě jistil výhru svého týmu gólem z rohu na 3:1. Záložník Bakova ovládl hlasování s poměrně velkým náskokem, když získal celkem 41% z celkového počtu více než 130 hlasů!

2. Patrik Špringer 28%
3. Stanislav Nedvěd 14%

0

2. místo: Patrik Špringer (Nová Ves)- Patrik se již jednou stal hráčem kola, když nasázel čtyři branky do sítě Sportingu. Svůj gólový příspěvěk zopakoval v zápase s rezervou Bělé a tak ho opět nesmí minout nominace do sestavy kola. Svými zásahy přispěl k vítězství 6:2.

3. místo: Stanislav Nedvěd (SK Jivina)- Byl hlavní postavou zápasu s Klášterem. Podařilo se mu vstřelit neuvěřitelných pět branek a tak hlavně jeho zásluhou Jivina brala všechny body za spíše hokejovou výhru 6:3.