Hráčem 4. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 12.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Dominik Špringer

31%

Dominik Špringer se dvěma góly výrazně podílel na vítězství 3:2 s Jivinou. Nejprve ve 12. minutě otevíral skóre na 1:0 a v 75. minutě srovnával na 2:2. Díky svému výkonu a fanouškům, kteří mu poslali hlas, si vysloužil ocenění hráče kola. Hlasování ovládl poměrně těsně, když získal 31% hlasů a nechal za sebou kosmonoského Došlého.

2. Lukáš Došlý 23%
3. Josef Nedošetko 15%

0

2. místo: Lukáš Došlý (SK Kosmonosy)- Podruhé za sebou si Lukáš svým výkonem zasloužil nominaci v sestavě kola. V uplynulém zápase se mu také podařilo zaknihovat hattrick, kdy první dvě branky vstřelil v prvním poločase a třetím gólem zvyšoval na 3:1.

3.místo: Lukáš Honzák (TJ Sokol Řepov)-Kapitán domácího Řepova nenastoupil stoprocentně připraven. Trápilo ho zranění, ale i tak odehrál celý zápas, dirigoval svůj tým a ještě dal branku na 3:0. Na druhé straně obrana pod jeho velením hosty z Nové Vsi do ničeho nepustila.