Hráčem 24. kola, 1.A třída sk. A, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Radek Vítamvás

89%

Radek Vítamvás v nedělním utkání na hřišti Bedřichova zaskočil domácí fanoušky i hráče již v první minutě, kdy zakončil krásnou křídelní akci a přihrávku Rybčáka. Podobu konečnému skóre Pacova, který v Bedřichově vedl už v 5. minutě 3:0, pak dal znovu Vítamvás, když se trefil v samotném závěru prvního poločasu ranou k tyči. Rozhozený Bedřichov nedokázal s utkáním nic udělat a Radek Vítamvás se tak stal jednou z hvězd nedělního duelu.

2. Tomáš Sedláček 5%
3. Tomáš Kabíček 3%

0

Pacovští fanoušci znovu ovládli hlasování a již popáté v řadě zvolili hráčem kola svého zástupce, tentokráte navíc rekordním rozdílem. Vítěz hlasování, pacovský útočník Radek Vítamvás, získal neuvěřitelných 89% všech zaslaných hlasů. Na druhém místě pak s propastným rozdílem skončil dobronínský šutér Tomáš Sedláček, kterému k vítězství nestačily ani čtyři branky, jež o víkendu vsítil do branky Pohledu. Pomyslná bronzová medaile patří dalšímu zástupci Slavoje Pacov, Tomáši Kabíčkovi. Pacovský krajní bek ovšem nemusí truchlit, neboť naši anketu vyhrál již minulý týden.