Hráčem 12. kola, 1.B třída sk. G, se stává...

Datum kola: 04.06.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Petr Vilímek

34%

Hráčem 12.kola se stal Petr Vilímek z klubu TJ SKP Valdice. Říká se, že v moderním fotbale musí krajní obránce třicet minut útočit. To byla přesně situace Petra, který svůj výkon oslavil parádní brankou.

S Petrem Vilímkem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor

2. Tomáš Jiřička 21%
3. Adam Sitař 12%

0

Druhé místo obsadil Tomáš Jiřička z klubu FK Dolní Kalná. Tomáš svým důrazem v prvním poločase vybojoval penaltu a sám ji proměnil. Nakonec se tento gól ukázal jako velice důležitý.

Na třetí příčce se umístil Adam Sítař z klubu TJ Sokol Libáň. Adam si zápas s Kunčicemi opravdu užíval. Jeho čtyři vstřelené branky jsou toho jasným důkazem.

Další hlasování o hráče kola nás čeká od pondělí 13.6. do středy 15.6. do 11:59 hod.