Hráčem 21. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 28.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Dominik Hančar

41%

Dominik Hančar (Kosmonosy) - Střídající záložník oživil domácí hru a nejen že dvě branky vstřelil, jednu k tomu navíc ještě připravil. Podílel na vysoké výhře Kosmonos 7:2. Následné hlasování o hráče kola vyhrál poměrně těsným způsobem, když o 7% předčil druhého Mulače ze Sportingu.

2. Luboš Mulač 34%
3. Lukáš Došlý 7%

0

2. místo: Luboš Mulač (Sporting) - Klíčová postava v zápase s Řepovem. Mulač přišel na hřiště až v 70. minutě, ale druhou branku připravil a třetí sám vstřelil. Hlavně díky němu tak Sporting vyhrál 3:1.

3. místo: Lukáš Došlý (Kosmonosy) - Kosmonoský střelec hattrickem během deseti minut odmítl dělbu bodů v zápase s Jivinou a nasměroval svůj celek k vysokému vítězství.