Hráčem 11. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 01.11.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Michal Šolc

26%

Michal Šolc (DBSK) - Zkušený útočník Bousova měl hlavní podíl na vítězství 3:1 na hřišti Bakova, když se v první půli dvakrát trefil a právě díky těmto dvěma rozdílovým brankám jeho celek zvítězil. V anketě zvítězil o 6% všech hlasů, když těsně předčil záložníka SKP Kováče.

2. Tomáš Kovač 20%
3. Josef Řehoř 14%

0

2. místo: Tomáš Kováč (SKP Mladá Boleslav) - Záložník SKP, který v zápase s Jivinou navlékl kapitánskou pásku, byl hodně vidět. V 6. minutě sám otevřel skóre utkání a po čtvrthodině hry připavil branku pro Žahourka.

3. místo: Josef Řehoř (SK Kosmonosy) - Věkem ještě dorostenec si v zápase s Novou Vsí sice zahrál jen poločas, ale dokázal v něm vstřelit čtyři branky! Na trávníku se stylově uvedl brankou v první minutě a také stylově rozloučil gólem v poslední minutě první půle.