Hráčem 25. kola, III. třída Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 06.06.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Otakar Rejfek

38%

Prognózy možná nasvědčovaly, že si doma Hořiněves poradí s Prasekem jednoznačně. Opak byl ale pravdou a po většinu zápasu se hrál vyrovnaný souboj, ve kterém hráči Praseku několik šancí spálili. Naopak domácím se podařilo alespoň jednou trefit branku. O tu se postaral Otakar Rejfek a rozhodl o vítězství jeho celku.

2. Jakub Šuhájek 18%
3. Petr Kafka 12%

0

Proti útokům našeho vítězem stál po celou dobu utkání Jakub Šuhájek. Brankář Praseku předvedl několik slušných zákroků a nakonec inkasoval jen jednou. Za svůj výkon si určitě zasloužil pochvalu a následnou nominaci.

Jarní jízda rezervy Vysoké pokračuje. V tomto kole se zdálo, že je o výsledku rozhodnuto už po prvním poločase. Vysoká totiž i zásluhou branky Petra Kafky vedla 4:0 a vše nasvědčovalo tomu, že se bude v druhém poločase jen navyšovat skóre. Opak byl ale pravdou. Ohnišťany v druhém poločase začaly makat a snížil stav utkání na 4:3.

O víkendu nás čeká ještě poslední hrací kolo. O postupujícím už je rozhodnuto, ale mnoho hráčů bude ještě zcela jistě chtít ukázat, co v nich doopravdy je. To třeba i proto aby dokázali, že s nimi může jejich trenér pro příští sezónu počítat. Ti zazáří až tak, že se dostanou do sestavy kola, můžete následně svými hlasy podpořit a my s němi následně přeneseme rozhovor. Tak, jako s Otakarem Rejfkem.