Hráčem 6. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 26.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Dominik Hančar

48%

Dominik Hančar - Kapitán dorosteneckého týmu v Kosmonosích naskočil do zápasu se Sportingem až do druhého poločasu, ale stihl dvě branky sám vstřelit a jednu připravit. Výrazně se tím podílel na výhře Kosmonos 4:0. Hlasování suverénně ovládl když získal skoro polovinu všech hlasů.

2. Michal Zemenčík 14%
3. Petr Skála 7%

0

2. místo: Michal Zemenčík (SKP Mladá Boleslav) - Záložník Policistů se dvakrát prosadil v zápase s Klášterem. Nejprve poslal svůj tým do vedení 1:0 a poté vrátil vedení 2:1. Ani to ovšem hostům nestačilo a nakonec na Klášteře prohráli 2:3.

3. místo:Jakub Šolc (DBSK) - Teprve šestnáctiletý hráč Dolního Bousova stihl vstřelit v Bělé hattrick za 35 minut. Hlavně díky jeho střelecké potenci tak bere rezerva Bousova alespoň bod za remízu 4:4.