EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 23.8.2015

0

O víkendu odstartuje po letní přestávce skupina B III. třídy. Zamířily do ní Nové Hodějovice, které sestoupily po tříletém působení v Okresním přeboru.  V 1. kole se rovněž představí jeden ze dvou nováčků ze IV. třídy, B tým Kamenného Újezdu poměří na úvod síly s béčkem Lišova. Mezi favority soutěže budou patřit už zmiňované Hodějovice, připojit by se k nim pak měl Římov a za černého koně si hlavně díky jarním výkonům považuji tipnout tým Mladé B. 
Miloš Schuster

SK Mladé B se na jaře nadechlo k výborným výkonům a velmi rychle se vyhnulo sestupovým starostem, které je trápily na podzim. Nakonec patřili hráči Mladého společně s postupujícím Srubcem k nejlepšímu týmům jara. Naším expertem je tak záložník SK Mladé B Miloš Schuster, který doufá, že si béčko přenese jarní formu i do podzimní části soutěže.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
TIP: 1
Hodějovice sestoupily z okresu a Štěpánovice nejsou venku tak silné jako doma. Myslím si, že Hodějovice budou lepší a vyhrajou.
TIP: 0
Proti Vrábče jsem ještě nehrál, tak nevím co od nich čekat. Sviny se ke konci sezóny trochu trápily s docházkou. Vidím to na remízu, po jedné brance na každé straně.
TIP: 2
Nemůžu napsat nic jinýho než 2, ale bude to těžké utkání, Slavče hraje urputně a to nám moc nesedí. Věřím ale, že budeme pokračovat v jízdě, kterou jsme začali na jaře v loňské sezóně.
TIP: 2
Tohle bude určitě zajímavé utkání. Oba dva týmy skončily v horní polovině loňské tabulky. Dobrá Voda hraje víc fotbalově, Římov zase hodně tvrdě a bojovně. Tipuju, že v tomhle střetnutí vyhraje síla.
TIP: 2
Kameňák k nám postoupil až ze třetí pozice a Lišov když se sejde, nehraje vůbec špatně, takže očekávám, že v prvním kole budou bodovat naplno.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku