Začalo druhé kolo MOL Cupu. Jak si vedly týmy z nižších soutěží, které neodstoupily? Zrodila se dvě překvapení

0

Největší překvapení zařídilo Ústí nad Orlicí z ČFL, které postoupilo přes Zlín. Přinášíme nejen výsledky všech týmů od 3. ligy níže.

Domažlice přešly přes druholigové Ústí nad Labem trenéra Jiřího Jarošíka

Třetiligová Jiskra Domažlice zaskočila druholigové Ústí nad Labem a brankami Došlého z 53. minuty a Bauera z 55. minuty vyhrála 2:0.

Poslechněte si hodnocení obou trenérů:

Z tohoto utkání přinášíme i fotogalerii

Zdroj: TJ Jiskra Domažlice

Ústí nad Orlicí zaskočilo Zlín, rozhodl exligista Jakub Chleboun

Největší překvapení se zrodilo na hřišti třetiligového Ústí nad Orlicí kam zavítal Zlín. Pro Ševce to byl poslední zápas v tomto ročníku poháru, protože prohráli 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil po půlhodině hry po rohovém kopu Jakub Chleboun, zkušený bek s ligovými zkušenostmi nejen z Česka, ale i z Kazachstánu.

Hodnocení trenéra hostů Bohumila Pánika:

Zdroj: Fastav Zlín

V dalších utkáních vyhrávali favorité

Další překvapení se již nekonalo. Týmy z vyšších soutěží postupovaly dále. Pro přehled vám všechny výsledky přinášíme.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm (divize) – FC Baník Ostrava (1. liga) 0:4

TJ Unie Hlubina Ostrava (krajský přebor) – MFK Karviná (1. liga) 0:6

Sokol Hostouň (ČFL) – FK Mladá Boleslav (1. liga) 0:1

Slovan Velvary (ČFL) – Bohemians 1905 (1. liga) 0:2

SK Vysoké Mýto (divize) – FK Přepeře (ČFL) 1:2

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.